Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Panie administratorze! Jak to możliwe....?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej mogę spokojnie zwrócic honor panu Henrykowi Bukowskiemu (oczywiście publicznie), gdyż byłem pewny (niesłusznie), że postanowili pohasac sobie na forum (po lekturze "dyptyku"). Jednak okazało się, że rzeczywiście pan Henryk nie miał świadomości w co go ubrano, i czynem potwierdził, że oskarżałem go niepotrzebnie.
Czyli, niniejszym, jak najbardziej po ludzku przepraszam pana Henryka, za to nie wybacze administracji, że na takie sprawy reaguje z takim wyprzedzeniem. Za ten "dyptyk" sprawa śmiało mogła trafic do prokuratury, a pomijam już fakt, że przez kilka tygodni wyzywani byliśmy od psów, suk itp, itd - trzeba tego koniecznie pilnowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




...a To dziękuję Panie Michale:)...no ...raczej nikt..nie chciałby...beztrosko...znaleźć się nagle...na środku pola minowego...wcześniej kładąc się spokojnie we własnym łóżku...które pamięta ,że sam ścielił...więc szczypie się w rękę trzy razy...czy to jeszcze sen,czy jawa!!!-strzałka:)...nie ma o czym gadać:)-pozdrawiam Henryk:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


dla ciekawości Jaśnie Pani: odbiło mi i za swoją kasę (i dzięki pomocy Pana Redaktora) wydrukowałem tomik który następnie puściłem chętnym za darmochę, natomiast z prośbą o datek na konkretne dziecko chore na raka. tomiki wysłałem za swoją kasę i z przekazem na konto "charytatywne". przy okazji dziękuję każdemu, kto coś dorzucił temu chłopczykowi.

swoją drogą, jeśli abonament to dla wszystkich (jak w "Przekroju" - pewnie znasz, płatny portal to nie nowość) a nie tylko dla "wyróżniających się", a właściwie takie mam wrażenie - chcących się wyróżnić jakby na siłę. a jak nie to zamknąć portal i tyle.
Osobiście nie widzę nic a nic złego w tym, że niektóre darmowe portale są płatne dla chętnych i sprzedaja w ten sposób tzw. konta premium. Dlaczego tak Cię to drażni?
A co do akcji charytatywnych - chwalebne to, oczywiście. Ja też je robię właściwie nieustająco w szkole, w której pracuję. Ale to nikogo nie zobowiązuje do akcji charytatywnych - nikt tego robić nie musi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




...a To dziękuję Panie Michale:)...no ...raczej nikt..nie chciałby...beztrosko...znaleźć się nagle...na środku pola minowego...wcześniej kładąc się spokojnie we własnym łóżku...które pamięta ,że sam ścielił...więc szczypie się w rękę trzy razy...czy to jeszcze sen,czy jawa!!!-strzałka:)...nie ma o czym gadać:)-pozdrawiam Henryk:)

Nie ma problemu panie Henryku, wolę, jak w takich sytuacjach racji nie mam. Za to teraz zjadło mi literkę "ci" i nie mam na kogo tego zrzucic :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




...a To dziękuję Panie Michale:)...no ...raczej nikt..nie chciałby...beztrosko...znaleźć się nagle...na środku pola minowego...wcześniej kładąc się spokojnie we własnym łóżku...które pamięta ,że sam ścielił...więc szczypie się w rękę trzy razy...czy to jeszcze sen,czy jawa!!!-strzałka:)...nie ma o czym gadać:)-pozdrawiam Henryk:)

Nie ma problemu panie Henryku, wolę, jak w takich sytuacjach racji nie mam. Za to teraz zjadło mi literkę "ci" i nie mam na kogo tego zrzucic :(


...za jakiś czas...pewnie nadleci...następny zrzut...odkrywczego elementu...także wszystko da się nadrobi..."ci":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aha, no to świetnie. Z Twojego tonu wynikałoby co innego, ale może to nie było dyktowane negatywnymi emocjami? (Np. tytułowanie mnie Jaśnie Panią - to tak z sympatii? No bo nie dlatego, że nie muszę pracować za pieniądze i że brzydzę się tego - bo muszę i się nie brzydzę). ;-)))
Ano, i ja życzę powodzenia, oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Aha, no to świetnie. Z Twojego tonu wynikałoby co innego, ale może to nie było dyktowane negatywnymi emocjami? (Np. tytułowanie mnie Jaśnie Panią - to tak z sympatii? No bo nie dlatego, że nie muszę pracować za pieniądze i że brzydzę się tego - bo muszę i się nie brzydzę). ;-)))
Ano, i ja życzę powodzenia, oczywiście.
najpierw było Twoje "Jaśnie Panowie"... "Jaśnie Pani" dla równowagi.
szczerze mówiąc zaskakuje mnie Twoja natarczywość. z ludźmi natarczywymi trudno się rozmawia ale czy trzeba...? reakcje rodzą antyreakcje itd. itp.
pomyślności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...