Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś

  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @any woll :) koncert za darmo :) Dzięki       @Marek.zak1 :) dają czadu :) Dzięki i również pozdrawiam        @poezja.tanczy :) Dziękuję i również miło pozdrawiam        @Jacek_Suchowicz ;) Dzięki za śliczny wierszyk :)         @Olgierd Jaksztas :) no, wrony też mają swój urok, taki nostalgiczno- jesienny... Całe stworzenie z wyjątkiem człowieka, który czasem "rzuca mięsem" ;) Dzięki          @violetta @Wędrowiec.1984 Podziękowania:)    
    • Taki obraz jakby przygniecenia kamieniem. Ale spadło i już po wszystkim. Złe słowo w tekście to niekoniecznie to samo co złe słowo w życiu, tak też, nieraz bywają rozczarowania różnego rodzaju. Piękne słowo - dziękuję. Pzdr.
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @Olgierd Jaksztas  no tak, zapomniałam pisząc , że mężczyźni mają do samochodów stosunek bardzo osobisty, nie można nazwać go rzeczą:);) Dzięki         
    • nim człowiek wyrównał dwunożny chód w nieruchomej źrenicy węża  spostrzegł zło  skarmiany strach wyrósł mitem  w żonglerce kapłanów dzięki magicznym formułom  awansował wyżej    nasze święte świętych musi być świętsze od palestyńskich    w niskiej tkance mózgowej można znaleźć resztki sztuki wojennej  stań z orężem twarzą w twarz  w czasie rzeczywistym  bombardują szpitale   niepojęte zacietrzewienie            

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Olgierd Jaksztas Czasem takie lubię, żeby nie od razu było wiadomo dokąd prowadzi ;) Również przesyłam pozdrowienia. @Amber no ba że pojedynczy, u mnie jeden mądry włos, a reszta same głupie ;) Pozdrawiam. @MIROSŁAW C. czasem tak lubię, u nas to męsko jest rodzinne ;)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...