Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ona...


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Łukasz Jasiński W Twojej wypowiedzi, podobnie jak w filmie Bad Boys 4 widzę pewien sygnał godny uwagi, a mianowicie okoliczność robienia kreciej roboty. No ale dziś mi się nie chce wypowiadać politycznie. W tym teście przede wszystkim jest o tym, że numerek to coś ładnego, a robienie sobie żartów jest też czymś wartościowym.  @violetta Voletta jest przecież motyw Tamagochi. Znów o filmach, ale w ostatnim Johnie Vicku była postać niewidomego, który walczył za 16 ;))) 
    • @befana_di_campi Pani Befano, pisze Pani wszczynałam - nawet przypominam sobie cześć tych zatargów, dziś wie się więcej.    O atmosferze panującej na tamtym portalu - nie będę się publicznie wypowiadać, choć sterowanie jednoosobowe, odręczne - kompromituje się samo… Miewałyśmy między sobą zatargi, dla mnie należy to do przeszłości bo jestem jeszcze w wieku spoglądającym w przyszłość , a nie międlącym w nieskończoność wydumane krzywdy  - ale (dziś) powiem to też publicznie : wiem, że naprawdę dobrze piszące Osoby ,( nawet jeśli bywają humorzaste) - należy CHRONIĆ , a nie ciasno ukrócać w imię preferowania postaw  BMW, zwłaszcza, że oprócz Pani, wówczas l zablokowano też  inną świetną Poetkę ES, która była prawdziwym filarem tamtego portalu…  Ekspresja artystyczna, mająca odzwierciedlenie czasem w trudnym sposobie bycia , bywa przez ludzi dość przeciętnych, a obdarzonych nadmierną władzą - traktowana jak osobiste zagrożenie, tę refleksję wynosi się już ze szkoły - gdzie mądry nauczyciel - współpracuje z charyzmatycznym uczniem, a tchórzliwy - boi się o własną pozycję i będzie blokował każdą mocniejszą osobowość …    pozdrawiam i … zostawmy stare kotlety, nikomu do niczego niepotrzebne ;)  
    • … malowniczo; uwielbiam pejzaże,  zawsze pierwszy zachwyt zatyka mnie, muszę odczekać, zebrać w sobie chłód, by coś  opisać i nie popaść w egzaltację… tak, esteci jedzą oczami - u Autorki podziwiam niezmiennie bogactwo określeń

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pozdrawiam ;)
    • @Dagmara Gądek Na pp i tam - z prawie wszystkimi - wszczynałam konflikty, szanowna Pani. Przepraszam za osobistą glosę, ale skromna b_d_c nigdy nie gryzie się w język i jeszcze sobie gromadzi - w postaci linków - spore archiwum.
    • … tak, wzruszająca u Autora jest zawsze ta postawa pełna głębokiej wiary, pozdrówki :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...