Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi Pani Befano, pisze Pani wszczynałam - nawet przypominam sobie cześć tych zatargów, dziś wie się więcej.    O atmosferze panującej na tamtym portalu - nie będę się publicznie wypowiadać, choć sterowanie jednoosobowe, odręczne - kompromituje się samo… Miewałyśmy między sobą zatargi, dla mnie należy to do przeszłości bo jestem jeszcze w wieku spoglądającym w przyszłość , a nie międlącym w nieskończoność wydumane krzywdy  - ale (dziś) powiem to też publicznie : wiem, że naprawdę dobrze piszące Osoby ,( nawet jeśli bywają humorzaste) - należy CHRONIĆ , a nie ciasno ukrócać w imię preferowania postaw  BMW, zwłaszcza, że oprócz Pani, wówczas l zablokowano też  inną świetną Poetkę ES, która była prawdziwym filarem tamtego portalu…  Ekspresja artystyczna, mająca odzwierciedlenie czasem w trudnym sposobie bycia , bywa przez ludzi dość przeciętnych, a obdarzonych nadmierną władzą - traktowana jak osobiste zagrożenie, tę refleksję wynosi się już ze szkoły - gdzie mądry nauczyciel - współpracuje z charyzmatycznym uczniem, a tchórzliwy - boi się o własną pozycję i będzie blokował każdą mocniejszą osobowość …    pozdrawiam i … zostawmy stare kotlety, nikomu do niczego niepotrzebne ;)  
    • … malowniczo; uwielbiam pejzaże,  zawsze pierwszy zachwyt zatyka mnie, muszę odczekać, zebrać w sobie chłód, by coś  opisać i nie popaść w egzaltację… tak, esteci jedzą oczami - u Autorki podziwiam niezmiennie bogactwo określeń

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pozdrawiam ;)
    • @Dagmara Gądek Na pp i tam - z prawie wszystkimi - wszczynałam konflikty, szanowna Pani. Przepraszam za osobistą glosę, ale skromna b_d_c nigdy nie gryzie się w język i jeszcze sobie gromadzi - w postaci linków - spore archiwum.
    • … tak, wzruszająca u Autora jest zawsze ta postawa pełna głębokiej wiary, pozdrówki :)
    • @corival dzięki za miłe odwiedziny i bliską mi refleksję :)), pozdrawiam serdecznie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Waldemar_Talar_Talar dzięki serdeczne za miłe słowa - sprawiły mi radość , pozdrawiam :)) @iwonaroma dzięki za miłą łapkę :)), pozdrawiam sedecznie
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...