Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę Ci poił na pustyniach płatki Twe łzami
By nie traciły dłużej czerwieni i nie cierpiały
Będę dbale przycinał zaschłą łodygę w obawach że przeminiesz
Czas zazdrości piękna co z upływem mija
Pozwól więc Cię wiecznie zachować tak blisko
Ciało pochować w ukochanych stronach
I za każdym razem za sprawą myśli
Zwracać Ci piękno w krótkich mignięciach oka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Marek.zak1   Genealogia Stacha   Ten Wokulski  To wg przypuszczenia Właściciel "Fabryki Zup i Przypraw"   Szlachetny Strójwąs Co nie wybuchł  A córkę spłodził    Ta córka z czyimś Pradziadem Gałązkę wspólnie Trzymała  Na starej fotografii A prababce Iskry z oczu strzelały    Który biednych  Za grosik karmił Leguminą Lub zupą w proszku   Tylko sam proszek? "Wo kluski?"    
    • A aranżację wybaczasz "niekanoniczną"? Wiem, ze lubisz prostszą... :-( @viola arvensis Bardzo dziękuję, ale czuję się parweniuszem, prawie intruzem wśród tylu subtelnych poetyckich dusz.  Nie ma dnia, a mam nadzieję, że nie będzie i chwili, w której utraciłbym społeczność z Nim. Pozdrawiam.
    • @LessLove Interesujące zestawienie Erosu i Agape – to zawsze trudny temat do uchwycenia. Zostawiam tekst do własnej refleksji. Pozdrawiam :)
    • Marta   Derby, rauty i spacery, Limuzyny i rowery. Ci, co odeszli: Na długi, na hazard, Zbyt wcześnie – Po kolejnej w kasynie Ruletce.   Moda na Monte Carlo Minęła szybko po wojnie. Rozpłynęły się nadzieje, Ostatnie w życiu party Śmigłego ukochanej, Tej ekscentrycznej Marty.   Wciąż czuć tu zapach Perfum Richelieu I lekko drżący śpiew: „Tu w Monte Carlo Straciłàm życiè”.
    • Przeciąga się stare wilczysko A może to młode się wiercą Głodne spragnione czas łowów Wiatr ucichł wiosenne ciepło Rozpierzchło się stado Czas wychować potomstwo Bo przyjdą chłody Tak jest bo wcześniej już było Zmieniło się nastawienie Dziś łatwiej przychodzi wszystko Nawet głód przestał być głodny Samotne wyje stare wilczysko
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...