Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Chciałam coś polecić...


Rekomendowane odpowiedzi

... prócz tego, żebyście mniej się kłócili :) chciałabym polecić wam książkę, zupełnie nadzwyczajną i niebanalną;) (napisał ją mój osobisty narzeczony, więc bezinteresownie jej nie polecam, ale z czystym sumieniem, gdyż jest naprawdę ciekawa:))

"Zielone wzgórza Ułan Bator" Radka Biczaka

"Zielone wzgórza Ułan Bator to barwna opowieść o wyprawie, w której droga jest celem, a trójka kumpli oprócz tysięcy kilometrów musi pokonać własne lęki, stereotypy, kolejne awarie samochodu, milicjantów spragnionych łapówek i ukrytych urzędników. Podróż obfituje w niespodzianki, zabawne ale i dramatyczne, a autor świetnie doprawia relację szczyptą humoru i adrenaliny, opisami pięknych krajobrazów oraz spotkań z niezwykłymi ludźmi."

można kupić w empikach i wielu księgarniach internetowych i tych realnych:)

m.in. www.merlin.pl/Zielone-wzgorza-Ulan-Bator-Opowiesc-o-wyprawie-do-Mongolii_Radek-Biczak/browse/product/1,780172.html?gclid=CPmFzsTd16ICFQo9ZgodQWpcyQ

można ją znaleźć na facebooku, gdzie zamieszczane są różne ciekawe informacje dookoliczne:
www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Zielone-wzgorza-Ulan-Bator/131911333497068

zapraszam do obserwacji - niedługo planujemy zrobić konkurs, a nagroda będzie owa książka z dedykacją od autora:)

a jakby ktoś chciał zakupić wraz z autografem i dedykacją to mozna również zamówić przeze mnie w promocyjnej cenie 22zł (plus koszt przesyłki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiam, a niech tam.... w najgorszym wypadku bilans mi wyjdzie na zero....
ewentualną nudę lektury zrekompensuje mi świadomość, że wot i Anka zapunktowała u 'osobistego' ;)

kiedyś miałam fazę na cywilizacje Wielkiego Stepu, a nuż-widelec, po lekturze pasja mi wróci ? ;)
- daj Zn [cynk] jakie kroki poczynić, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



wyślij mi na priwa dla kogo ma być dedykacja;) podaj adres, a ja ci podam nr konta i ew. koszty przesyłki (bo jest kilka ewentualności)
jak wpłyną pieniądze wyślę książkę;)
kilka dni temu nazad wysłałam priva, nie dotarł, a...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



wyślij mi na priwa dla kogo ma być dedykacja;) podaj adres, a ja ci podam nr konta i ew. koszty przesyłki (bo jest kilka ewentualności)
jak wpłyną pieniądze wyślę książkę;)
kilka dni temu nazad wysłałam priva, nie dotarł, a...?

nic nie doszło:(
pisz na [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...