Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

10 w skali indywidualnej


Rekomendowane odpowiedzi

przyszłość
poznana ten jeden raz

to takie proste

sztuką jest utrzymać oddech
bezsensem -
wbrew wszystkiemu

większe okręty taranują mniejsze statki

dziwne - niektóre prawdy
choć tak oczywiste

to tylko kurz - nieobecność
odkryta w półmroku
- wieczna ciekawość światła

do wczoraj -
w kącie pod oknem
- dziś wszystkim

pokój wypełniony blatem
niesłodzona kawa

ocean jest zimny
z natury głęboki
nieprzekniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem proszę błąd poprawić, bo szpeci wiersz, który być może wtedy stanie się zupełnie dobry - a tak, sam Pan widzi: błąd to błąd, nie da się ukryć ani ominąć.

Pozdrawiam - Jan P.

ps. Jeśli Pan nie poprawi błędu, to ten potencjalnie dobry wiersz, znajdzie się niestety w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie edytowałem żeby było nie było wątpliwości, już poprawiam.

Sporo jest wierszy w których można znaleźć przynajmniej jeden błąd, nie każdy dostaje pod spodem notkę która to wiersz szpeci bardziej.

W każdym razie wszystkie błędy we wszystkich następnych wierszach będą celowe i będą w nim odgrywały ważną rolę.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kiedy opieprzyłes mój wiersz "Groteske" pomyslałem, że jestes z tych gosci, co to oceniają ostro, ale nauczyć nauczą. Zaciekawiła mnie Twoja osoba, toteż posprawdzałem Twoje komenty i wszelkie materiały. I czar prysł - okazało się, że jestes kolejnym wyznawcą kubowojewództwa. A po obejrzeniu dyskusji z Danielem Piaszczykiem etc. to już całkiem do Ciebie szacunek straciłem. Strasznie się zawiodłem. Szczególnie gdy z początku myslałem, że krytykujesz "pozytywnie" (czyt. ostro lecz konstruktwnie). A na tym miejscu znalazłem zwykłą lamerię. I zawiodłem sie po raz drugi (choć w mniejszym stopniu) - czytając ten wiersz.
Szczerze powiem, że nie jestem miłosnikiem tego typu ekspresji. Wolę liryzm (którego chciałes pozbyć się w moim "Groteske"). Ale skoro nie kapuję tych klimatów to i w dyskusję na temat wartosci tego tworu wdawał się nie będę...
Na koniec powiem, że bardzo interesuje mnie Twoja osoba. Bo myslę, że pod pozorami cynika i zakompleksieńca musisz być bardzo ciekawą osobowoscią. Gdybys miał GG, to chętnie bym przeprowadził z Tobą małą wymianę zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...