Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Rekomendowane odpowiedzi

Często powiedzenie „Do odważnych świat należy”, wpędzało mnie w same kłopoty. Każde życie jest jednak piękne, dzięki temu, że można je poprawić. Żeby tego dokonać trzeba wymazać cudze myśli i sentencje, a w końcu znaleźć własną. Jedną jedyną, która nie wpędzi nas w kłopoty.
W naszym wnętrzu, przynajmniej moim na pewno, są uwięzione dwie osoby, o przeciwstawnych imionach. Pierwsza tylko czeka na chwilę nieuwagi drugiej, by wyrwać się i zawładnąć nad ciałem. A gdy już to uczyni nie podda się łatwo bez walki.
Właśnie po to jest nam potrzebny nasz własny cytat. On będzie działał jak klucz, wytrych do furtki. Za którą uwięzione jest nasze lepsze ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Wiersz z 2009 roku była inna sytuacja polityczna    rzygać mi się chcę na widok polityków którzy o własne dupska się troszczą zapominając o tych którzy im stołki załatwili zawierzając ich obietnicom rzygać mi się chce widząc głupkowate uśmiechy na ich spasionych mordach którzy o głodnych zapominają pomimo że na stołach wiele im żarcia pozostaje rzygać mi się chce słysząc jak oni cwanie bronią się przed wymiarem zwanym prawem konstytucyjnym które ponoć wszystkich na równi ma w tym kraju obowiązywać
    • @Rafael Marius - dziękuje za przeczytanie - 
    • @Natuskaa - @iwonaroma - @Rafael Marius - dzięki - 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @Rafael Marius :) w sumie...ja też lubię, zwłaszcza w połączeniu z bujną roślinnością lecz... gdyby te wszystkie zwierzęta uciekły z niewoli...strach się bać;) Dzięki:)       @jan_komułzykant  Dziękuję bardzo   (nie chcę napisać gorąco, bo dziś to byłoby niewłaściwe - 35stp.!)           @Marek.zak1 :))) Dzięki i również pozdrowienia      @agfka :)    
    • sympatyczny obraz, z nostalgią w tle… Chętnie się czyta teraz takie migawki. Stylistycznie jeszcze dopracowałabym tekst, bo lirycznie trochę mało się dzieje pomiędzy zdaniami, nie wszystko też jest jasne jeśli chodzi o specyfikację miejsca (jej ( latarni) kamienne schody ), a po zdobyciu schodów - dziewczyna i chłopak nagle : są rozsypani piaskiem (  ?), myślałam, że są już na szczycie latarni… takie nieścisłości troszkę burzą tekst, pozdrawiam miło.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...