Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym   Wiem, prawo należy do nauk humanistycznych i w tej kwestii trzeba być bardzo ostrożnym, jeśli komornik sądowy Olga Rogalska-Karakula złamała prawo, to: machina systemowa poszła już w ruch i teraz to system mi przysyła dowody złamania prawa i mogę iść do Prokuratury i tutaj pan ma rację - w ten sposób cały system Temidy zostałby zrujnowany, polecą wtedy głowy, a za głowami rodziny i dzieci notabli, więc? Dalej brukowce, zniszczona opinia, brak zaufania i niemożliwość znalezienia pracy w Polsce... Trzeba było wcześniej myśleć... Jeśli chodzi o gry policyjne, to: nie brałem w nich udziału i nie dałem się wciągnąć, wolę wyższe progi - Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.   Łukasz Jasiński 
    • @Dagmara Gądek Taki długi komentarz do takiej prościzny? Mnie tutaj chodziło o myśl generalną żyj tak abyś nie czuł się oszukany. To była absolutna podstawa tego tekstu. I jak wielu z nas, w tym ja, tak naprawdę tak się czuje? Zdecydowana, absolutnie zdecydowana większość. To była myśl przewodnia, a no cóż napisałem jak umiałem :)))) Ale inna sprawa, że Lambo w garażu to nie jest wcale zły sposób na dziewczyny. Naprawdę nie jest. Myślmy pragmatycznie :)) Tyle tylko, że Lambo w garażu może kosztować każdego dnia z 16 godzin. A wtedy to już sprawa jest nieco bardziej skomplikowana :) No i wiesz strachy się pojawiają, różne dodatkowe...
    • @Dagmara Gądek No ja Ci na te pytania nie odpowiem. Lubię i takie i takie. I nawet prawdę mówiąc bardziej ufam tak zwanym szpetnym ludziom niż tym w białych rękawiczkach (chodzi mi bardziej o charakter). Tak już mam. Bardziej się zawiodłem na takim pozornym pięknie po prostu... takiej jakiejś strasznej pozie wielkiej niebywałej przyzwoitości... Po prostu tak mi się życie ułożyło. Ci tak zwani dobrzy największe noże mi wbijali w plecy... Ot, tak się złożyło.
    • @Łukasz Jasiński Mnie chodziło tylko o kompromis w twórczości. Wiesz jakiś mały ukłon w stronę potencjalnego czytelnika. Jakieś oczko ku niemu. Wiesz jakieś coś co może ten by chciał bardziej przeczytać. Zresztą tych kompromisów pomiędzy też może być cała gama. Od mniejszych po większe. Jest tam wielki obszar. Będę ostatnim, który Ci zabroni tutaj pisania prawdy o swojej trudnej przeszłości. Notabene ktoś kiedyś - ale to tylko policyjna gra była - nazwał mnie kiedyś komornikiem, choć wiedział że nim nie jestem, a pracownikiem notabene w największym zakresie windykacji :)))) I po prostu temu komuś powiedziałem, że Komornikiem nie jestem, a wszelkie sprawy zadłużeniowe niech załatwia nie ze mną a z Komornikiem właśnie. Ot co. Ale teraz po ładnych kilku latach już wiem, że to tylko gra była. Wiesz, zabawa w biało - czarne. Kto przestępca a kto niewinny. I to wszystko. Na mój rozum jedna z najgłupszych tutaj gier. I ta gra panoszy się coraz bardziej i będzie miała, bo mieć musi coraz gorsze i coraz tragiczniejsze skutki... No ale to tylko moja opinia jest. 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @agfka 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

           
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...