Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ból głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Żegnajcie senne rozkosze
witaj poranny bólu
przed zaśnięciem ciebie poproszę
byś odchodził po trosze

Witaj jesienny ogrodzie
kiściami jabłoni okryty
już w twoje dłonie przynoszę
kosz jabłek smakowity

Żegnajcie senne iluzje
witaj poranny bólu
co dnia koić ciebie muszę
by odnaleźć nieśmiertelną duszę

Witaj, już oczy otwieram
sam się budzę
sam umieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym  Rozumiem Cię jak najbardziej, sama mam czasem problem z rozgraniczeniem tych dwóch elementów ;). Być może jestem idealistką, ale jeśli tylko jest to możliwe to staram się szukać i żyć w prawdzie i prawdą. Jaką marnością może okazać się życie pod koniec naszej ziemskiej wędrówki, kiedy uświadomimy sobie, że cały czas kłamstwo było na piedestale i nie znamy ani świata, ani ludzi wokół siebie, ani nas samych. Walkę o dobro, prawdę i piękno toczymy każdego dnia i dla mnie jest to wojna uświęcona, której wyniku nigdy nie poznamy w pełni. Pomimo tego zawsze warto podnieść rękawicę i walczyć ;).   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za podzielenie się przemyśleniami :).
    • @andrew "poczuć ciepło zimno"  mocne słowa jak na płód, który do dwudziestego któregoś tygodnia nie odczuwa nawet bodźców zewnętrznych.
    • @Leszczym   I "Ukryte piękno"    Łukasz Jasiński 
    • @andrew   Już nie potrzebuję, bo: wszystko zależy ode mnie - to ja mam przewagę i to ja stawiam warunki, jednak: dziękuję...   Łukasz 
    • @Leszczym   Na CDA, a jest to film o młodym człowieku z zespołem Downa, który przy pomocy staruszka z demencją ucieka z Domu Opieki Pomocy Społecznej w samych gaciach, reszty nie powiem, mogę powiedzieć, iż oglądałem ten film wiele razy, proponuję jeszcze "Rudego" i "Boskie Trio".   Łukasz Jasiński    @Amber   Oglądałem    Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...