Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Cel krytyki czystego rozumu


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


....toż widzisz Pawle jak mnie szarpie za nogawki Marcin.
W sumie to nieźle, nieźle... jak na początek...
Co to za nic nie znaczące pomruki? Nie początek, a koniec. Bo jak tak dalej będziesz mruczeć Marcinie, to zabaczysz mnie na tym portalu jak świnia niebo. A dla Ciebie to niepowetowana strata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


W sumie to nieźle, nieźle... jak na początek...
Co to za nic nie znaczące pomruki? Nie początek, a koniec. Bo jak tak dalej będziesz mruczeć Marcinie, to zabaczysz mnie na tym portalu jak świnia niebo. A dla Ciebie to niepowetowana strata.
Uwaga, oświadczenie!
Sezamie!
W życiu spotkasz jeszcze nie raz i nie dwa głupich ludzi ( takich jak ja). Będą Cię krytykować, za to jak, co i o czym piszesz, ponieważ tak to już jest...Ucieczka z tego portalu ( już to przerabialiśmy z inną osobą) nic nie da...chyba, że trafisz gdzieś do zamkniętego klubu... ( byłem w takim i wierz mi, wytrzymałem dwa miesiące). Masz rację, odejście każdego człowieka to dla mnie niepowetowana strata, bo uwielbiam robić to co robię... Napisałeś stawowi, że nie opublikujesz tu dalszych części " Kopalni złota", a dlaczego? Sądzisz, że tekst sam się nie obroni, nawet jeśli przeczyta i skomentuje go idiota? ( ponownie mówię o sobie). Na wszelki wypadek, gdybyś jednak odszedł, powiem: Szkoda-Żegnaj. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać usłyszysz: Fajnie, że jesteś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Co to za nic nie znaczące pomruki? Nie początek, a koniec. Bo jak tak dalej będziesz mruczeć Marcinie, to zabaczysz mnie na tym portalu jak świnia niebo. A dla Ciebie to niepowetowana strata.
Uwaga, oświadczenie!
Sezamie!
W życiu spotkasz jeszcze nie raz i nie dwa głupich ludzi ( takich jak ja). Będą Cię krytykować, za to jak, co i o czym piszesz, ponieważ tak to już jest...Ucieczka z tego portalu ( już to przerabialiśmy z inną osobą) nic nie da...chyba, że trafisz gdzieś do zamkniętego klubu... ( byłem w takim i wierz mi, wytrzymałem dwa miesiące). Masz rację, odejście każdego człowieka to dla mnie niepowetowana strata, bo uwielbiam robić to co robię... Napisałeś stawowi, że nie opublikujesz tu dalszych części " Kopalni złota", a dlaczego? Sądzisz, że tekst sam się nie obroni, nawet jeśli przeczyta i skomentuje go idiota? ( ponownie mówię o sobie). Na wszelki wypadek, gdybyś jednak odszedł, powiem: Szkoda-Żegnaj. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać usłyszysz: Fajnie, że jesteś...
No nareszcie ruszyłes swój szanowny tyłek - to mój największy sukces. Jak zwykle, co jest w Twoim zwyczaju komentujesz na odwrót jak przystało na wytrawnego żartownisia (pewnie znów szykujesz jakis podstęp). Nawet nie mysl, żes wystraszył mnie swoimi niegroźnymi pomrukiwaniami. Bo tak pomyslałem, żes się obraził, masz wbrew pozorom czułe czułki. Jak zwykle walisz głupa nazywajac siebie idiotą. Powtarzasz to jak pacierz. A z pisaniem tak to jest, każdy z nas ma jakies tam swoje chimery. Czy będą następne częsci "Kopalni złota? - sam nie wiem i do ostatatniej chwili odpowiadam nijak. To cała tajemnica i zabawa. Ja tam lubię żeglować po portalach. Mnie już kręci nowy tytuł. Odnosnie komentarzy, przecież walczę tylko Twoją cyniczną bronią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


To nie kłótnia, ale przyjacielska pogawędka. Dlatego Pawle na razie masz tylko żółtą kartkę, to delikatnie w moim imieniu. Ale Marcin nie tak subtelny, jak nie zdenerwuje go mój podkomentarz dołoży ci więcej. Wątpię, czy będziesz miał z tego jakies korzysci. Nie zawsze ....trzeci korzysta. Też chlapłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...