Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Było już ;-)   ona mu daje dwa sople lodu on dwoje szkieł nasuniętych ma gdzieś ;-)  na nosie ale nie spostrzegł płci albo wieku dziewczyny
    • @jan_komułzykant No i jeszcze był Boy - Żeleński ;)) Teza faktycznie może być ciut naciągana, ale nie jest przynajmniej ordynarnie głupia i od czapy :) @Sylwester_Lasota A ja zaczynam mieć przypuszczenia, że ludzie są doprawdy jak lustro. Postrzegają ciebie takimi jakimi ty ich postrzegasz. Wzajemność taka :) No ale przy tej teorii można mocno się kropnąć :) @agfka przecież siedzisz w wierszach... przymiotami dobrze zarabiających jest duży dom, świetny samochód, super płatne stanowisko pracy, gromadka dzieci i etc.... ;)) @Łukasz Jasiński chrześcijanie mają mieszane uczucia co do pacyfistów, a to dlatego, że od wieków uważają, że wiarę trzeba krzewić, również na siłę...
    • Ona mu daje zastrzyk dożylny, a on przymilać się stara, lecz nie ma szans już u tej dziewczyny z geriatrycznego szpitala.
    • Jeżeli dobrze pamiętam ze szkoły średniej jeszcze, to Zofia Nałkowska twierdziła, że jesteśmy takimi, jakimi widzą nas ludzie. No właśnie, nie jesteśmy takimi, jakimi sobie się wyobrażamy, ale takimi, jakimi jesteśmy postrzegani. Można się z tym zgadzać albo nie, ale coś w tym jest. Kiedyś usłyszałem coś takiego: Chcesz poznać prawdę o sobie? Posłuchaj, co mówią o tobie twoi wrogowie. Jaki stąd wniosek? Ano taki, że ludzie nam życzliwi, często są wobec nas nieszczerzy. Łatwiej zdobyć się na szczerość tym, którzy nas nie lubią.   Pozdrawiam
    • Nie sądzę żeby to było " złowieszcze straszenie".. a wyznanie dla kogoś bliskiego sercu. Będą momenty że tak mnie czasem będziesz postrzegać, że różnice zdań, poglądów, lub rutyny życia zrobią ze mnie to wszystko  ..." Obiecuję będę prawdziwy"... Tym zdaniem zmiękcza się serce drugiej osoby gdyż mówi  ...zapraszam cię do wspólnej wędrówki choć jestem - bywam trudny .   
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...