Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Samotnikiem    Łukasz Jasiński 
    • a kiedy przyjdzie kolej na mnie i wywołają mnie z szeregu czy wyjdę sama dobrowolnie czy będą ciągnąć mnie do grobu może zacisnę w małych pięściach skarby zebrane w środku lata albo ze sterty fotografii wybiorę wspólne okruchy życia kryształki szczęścia z tego brzegu wydarte światu raz za razem zachody słońca z ciepłem szkarłatu promienie łaskoczące szyję złociste ziarnka piasku z plaży smak soli na rozgrzanej skórze /dotknięcie palców na przegubie twarz zaplątaną w moje włosy.../ odejdę cicho tak jak przyszłam przejdę na drugą stronę tęczy a może zmienię się w pył księżycowy... i będę patrzeć na... następnych    
    • @Leszczym   Wystarczyło przez dwa tygodnie milczeć, a dobrze wiem o tym: im dłuższe milczenie, tym większa ciekawość ze strony czytelników, przynajmniej ja tak mam, póki co: mam siedem polubień i różne komentarze - rozmawiam z różnymi ludźmi, to nic innego jak psychologia tłumu, zresztą: nie piszę pod publiczkę i nie spełniam gustów czytelników, czasami daję ostre odpowiedzi i nie pcham się na afisz, rozmawiać - jak najbardziej trzeba, gadulstwo to szlachecka tradycja znana jako Silva Rerum - rozmawiam na różne tematy, bo: "Polonus sum, Poloni nihil a me alienum puto!" I dziękuję za komentarz...   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Moim zdaniem jeden z Twoich lepszych...
    • @Dagmara Gądek   Nie szanuje pani ludzi: niech najpierw pani przeczyta to - co sama pani napisała - jeden wielki chaos logiczny i w ten sposób wpływa na mnie zła energia - ze strony pani w powyższym komentarzu, a poza tym: żadnej wartości nie reprezentuje pani sobą, nie zmienię zdania: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym i posiadam świadomość narodową i nie posiadam instynktu stadnego, tak: jestem po stronie polskich żołnierzy - oni też lubią uprawiać seks, tańczyć i pić alkohol, słowem: zabawę, niech pani wpisze do internetu - młodzi ludzie atakują żołnierzy i sama pani zobaczy jaka dziś jest młodzież - jedno wielkie kurewskie bydło - dosadnie mówiąc, na miejscu żołnierzy - zabiłbym ich bez mrugnięcia oka, chce pani dalej na ten temat rozmawiać? Na przykład: zrobić analizę i dojść do źródła - kto zrobił tą prowokację?   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...