Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

list na ostatnie piętro


Rekomendowane odpowiedzi

proszę Pani proszę Pana
czy wam wobec mnie wypada
stawiać w ciemnej noc ulicy
i wystawiać mnie na próby?
proszę Pani proszę Pana
na co tyle marnych starań
czy wam nie wstyd mi uprzykrzać
głupie i tak młode życie?
proszę Pani proszę Pana
co za gest i co za dobro
by mi dać to czego nie chcę
kazać jeszcze walczyć mocno?
proszę Pani proszę Pana
nie wiem drodzy co jest z wami
czy ta cała moja wiara
dzisiaj nie zda mi się na nic?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • co wygrzebało cię z odmętów przeklęta chwilo wprost z otchłani chwała zastępom w mlecznej bieli przybyły na kolejny apel w glorii i chwale dawnych zwycięstw w myślach przesuwam kalejdoskop układam nowy format szkiełek wymyślam podział nad podziały z pudrowym ponczem do podania w podłużnej tafli przeznaczenia szmerem mistyki oświecona pochylam głowę w stronę życia wierząc w przesłanie /z gołębich skrzydeł.../  
    • @Dagmara Gądek A najlepsze, że jak już tak wszystko zabrali, wjebali w tor przeszkód to zaczęli knuć o Jezusie, że to przecież podobna droga więc mesjanizm, czy o zwykłej świętości - jakiż piękny scenariusz, czy o Hiobiźmie - jakie to wspaniałe tak wszystko stracić, a może proroctwa? Wiesz jakież to prorocze wszystko... i przewidujące... I takiej sytuacji po prostu nikomu nie życzę, więc piszę o tym ku przestrodze ;)))) I może faktycznie jakieś kilkadziesiąt lat temu popełniłem mukę i powinienem bardziej jednak starać się o Lambo ;)))) To nie jest wcale takie głupie, choć chyba miałem lepsze teksty generalnie, które notabene oddałem, ale tylko dlatego że nie mogłem i dalej nie mogę nic wydać :))))
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      troszkę pogmerałem i jakieś zakończenie - brakuje jeśli uraziłem przepraszam ale różnie w życiu bywa   jesteś wielki wręcz czarujesz słowami to coś  między nogami - porażka :))
    • @Dagmara Gądek Zgoda. Mnie to się zresztą nie udało i nie uda - ocyganili mnie ze wszystkiego :// Po całości... I może dlatego gdzieś komuś chciałbym doradzić na przyszłość... ;)) @Dagmara Gądek Zresztą możesz mi mówić per pan wał jagieloński ;))
    • oj, miało miejsce brzemienne w skutkach  tąpnęciulko, kolos na zmyślonych nogach wywalił się brodą w błotnistości.    uzmysłowiłem sobie pewną rzecz – i jakby kręgosłup  zwierzęcia, na którym cwałuję niczym cycatka z obrazu Podkowińskiego, pękł i przebił mu grzbiet. z chwilą, w której w pełni zrozumiałem, jak wielka  jest idea Osobności –  nastał we mnie glam rock. taki na czarno i z blackmetalowym pazurem,  przesycony trudnym do sprecyzowana czymś, co łamie kręgi jak zapałki, wygina kraty w ruloniki,  by wyglądały jak kiczowate, ogrodowe  łabądki ze starych opon.   odkąd z milionów półnieprawdek, parafilozofijek wyłuskałem to jedno, świetliste ziarenko – moje wszystkie zabawki są zalane litrami wody,  na powierzchni której osadza się śmiesznosłów,  ta drażniąca język i podniebienie pianka z goryczką,  po posmakowaniu której można wykrztusić  parę miłych, ale niesamowicie lepkich zdań, skomplementować kogoś tak zajadle, że  aż  mu się treści w głąb książek cofną.   więc mówię, a misie i lalki idą na dno.  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...