Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Antologia twórczości literackiej


BARBARA_JANAS

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Pastwo mam zaszczyt poformować, że Urząd Miasta Chorzowa zamierza w przyszłym roku wydać Antologię twórczości literackiej, która obejmie wiersze nie tylko rodowitych chorzowian, lecz i tych, którzy związali się z tym miastem pracą zawodową, bądź przynależnością do stowarzyszeń, klubów literackich w tym także Chorzowskiego Portu Poetyckiego.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą, do wszystkich zainteresowanych, spełniających powyższe warunki, o przysłanie na mail [email protected] danych osobowych wraz z adresem do korespondencji, adres mail i jeśli to możliwe nr telefonu.

Serdecznie zapraszam do współpracy przy tworzeniu III tomu Antologii

Pozdrawiam
Barbara Janas - Dudek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



o co ty Messa...Ja się nie męczę...Dają kasę na Chorzowski Port...Trza się jakoś zrewanżować w dowód wdzięczności...zresztą lubię takie inicjatywy...:)

Jak chcesz być w Antologii to musisz mieć związek jakiś z Chorzowem...Tu nie chodzi o tematykę wierszy... Zawsze możesz bywać na Porcie...Wpisać cię na marzec ? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Super Jimmy...mam już kilka zgłoszeń na poczcie...ślij dane...
Ostatni tom pt : "jak smagnięcie gałązką" redagowali : Barbara Dziekańska i Sławomir Przybyłowski, wstęp napisał Marian Kisiel... Nie wiem komu zaproponuje Urząd redakcję kolejnego tomu...Ja tylko werbuję poetów i zbieram dane...które potem przekażę górze...:)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



o co ty Messa...Ja się nie męczę...Dają kasę na Chorzowski Port...Trza się jakoś zrewanżować w dowód wdzięczności...zresztą lubię takie inicjatywy...:)

Jak chcesz być w Antologii to musisz mieć związek jakiś z Chorzowem...Tu nie chodzi o tematykę wierszy... Zawsze możesz bywać na Porcie...Wpisać cię na marzec ? ;)

oki, wpisz, tylko ja jeszcze nie wiem czy dam radę
byłem w sierpniu w Chorzowie - 2h - ale to była
sprawa rodzinna, z nikim więc się nie kontaktowałem
MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



o co ty Messa...Ja się nie męczę...Dają kasę na Chorzowski Port...Trza się jakoś zrewanżować w dowód wdzięczności...zresztą lubię takie inicjatywy...:)

Jak chcesz być w Antologii to musisz mieć związek jakiś z Chorzowem...Tu nie chodzi o tematykę wierszy... Zawsze możesz bywać na Porcie...Wpisać cię na marzec ? ;)

oki, wpisz, tylko ja jeszcze nie wiem czy dam radę
byłem w sierpniu w Chorzowie - 2h - ale to była
sprawa rodzinna, z nikim więc się nie kontaktowałem
MN

A możesz jakieś dane skrobnąć na PW
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...