Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 090
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Przeczytałam i trafia :)
  2. Jest sens, jest puenta, jest rym i rytm. Wszystko, czego szukam w wierszach i co lubię,
  3. Wszyscy chorzy na depresję mają niski poziom D3. Jeśli nie chcesz środków farmakologicznych, wychodź na słońce w okolicach południa, to jest witamina naturalna. Chciałam Ci tylko życzliwie pomóc. Nikt za Ciebie nie pójdzie do lekarza i na pewno nie urządzi Tobie życia, o tym chyba wiesz. Jak będziesz tak mówił, każda będzie bała być z Tobą. Chyba trzeba się trochę postarać. Kup kwiatki, czekoladki i idź do dziewczyny, jak nie tej, to do innej. Powodzenia życzę :)
  4. Sylwestrze, uważaj na Syreny :) Inspiracje są fantastyczne, mnie także ponoszą w niekontrolowane strony, ale co tam, za są wiersze, pozdrawiam :)
  5. Jak ja Cię rozumiem, Siostro :)
  6. Więcej słońca i wit D3 Poczytaj koniecznie coś na ten temat, pozdrawiam serdecznie
  7. Oj, szybciej podziękowałam niż napisałeś, Jeszcze raz się kłaniam :)
  8. @Sylwester_Lasota dziękuję i pozdrawiam :)
  9. yyy... napracowałeś się, ale nie wiem co jeszcze powiedzieć, pozdrawiam :)
  10. Ale kto by to potem czytał i komentował? mus pisania jak natręctwo świerzbi stale trzeba drapać papier oczy płot czy ściana spisać głupot wielki zapas na nic zda się każda rada szmelc czy chała jeden przepis byle rym na każdym rogu bezsens z lipą też się zlepi kit materia doskonała multum gniotów talent zlecił tylko nie wiem kto zapłaci właśnie zdrożał wywóz śmieci Pozdrawiam :)
  11. by za pewny nie był siebie w dzień czy w nocy w upał w słotę czy zdobionym złotem piórem Zaproponowałam niezobowiązująco oczywiście przestawienie szyku słownego, który nie zmienia sensu, ale układa zgodniej stopy sylabiczne podczas deklamacji. A poza tym, przepis się przyda, pozdrawiam serdecznie :)
  12. Ale Ci się wiersz owiośnił :)
  13. A co, nie wierzysz? Co jam z Tobą :P Dziękuję i
  14. Dobra, już dobra, po prostu czytam Cię uważnie. Serdeczności :)
  15. Dlatego czasem lepiej zacytować, choćby część wypowiedzi, jest taka możliwość. Co do wiersza, czytam Twoje tłumaczenie i jakoś do mnie nie przemawia. Emocje, emocjami, jednak: To jest tak, jakbyś powiedział: Specjalnie napiszę źle, żeby mnie czytali. Poprę zdanie kolegi @Sylwester_Lasota. Temat ciężki, technicznie nie udźwignąłeś. Odgaduję, że piszesz od niedawna, więc może kolejne teksty będą bardziej dopracowane, czego Ci życzę :)
  16. Jak dla mnie za dużo łemów, sorry :(
  17. Zmyślasz, ale ładnie :)
  18. @samm - jak mnie tu znalazłeś, dziękuję :)
  19. @sysy - dziękuję za serduszko :)
  20. No, to się zrehabilitowałeś :) Pozdrawiam :)
  21. @Natuskaa - dziękuję :) @Bogdan Brzozka - dziękuję :)
  22. Możliwe, że byłby nieważny Twój sposób pisania na jakimś portalu społecznościowym, jednak tutaj zwracamy uwagę na to jak piszesz. Zawsze można poprawić, po to jest opcja "Edytuj" żeby tam kliknąć, wejść i napisać jak należy. Brak znaków diakrytycznych potrafi zmienić sens. Twoja wola niech się dzieje, próbuj, może innym będzie to bez różnicy, zrobią Ci tę laskę (użyte celowo) i skomentują. Sorry :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...