-
Postów
12 090 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
108
Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka
-
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Kacper_M dziękuję :) -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Maria_M dziękuję :) -
Propozycja
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Don_Kebabbo utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Przeczytałam i trafia :) -
POD PRĄD
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na WarszawiAnka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
*** Bez tytułu ***
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na PunkRimbaud utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wszyscy chorzy na depresję mają niski poziom D3. Jeśli nie chcesz środków farmakologicznych, wychodź na słońce w okolicach południa, to jest witamina naturalna. Chciałam Ci tylko życzliwie pomóc. Nikt za Ciebie nie pójdzie do lekarza i na pewno nie urządzi Tobie życia, o tym chyba wiesz. Jak będziesz tak mówił, każda będzie bała być z Tobą. Chyba trzeba się trochę postarać. Kup kwiatki, czekoladki i idź do dziewczyny, jak nie tej, to do innej. Powodzenia życzę :) -
promieniem do głębi
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Sylwestrze, uważaj na Syreny :) Inspiracje są fantastyczne, mnie także ponoszą w niekontrolowane strony, ale co tam, za są wiersze, pozdrawiam :) -
Jak ja Cię rozumiem, Siostro :)
-
*** Bez tytułu ***
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na PunkRimbaud utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Więcej słońca i wit D3 Poczytaj koniecznie coś na ten temat, pozdrawiam serdecznie -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Oj, szybciej podziękowałam niż napisałeś, Jeszcze raz się kłaniam :) -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Sylwester_Lasota dziękuję i pozdrawiam :) -
Majowa paralela
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Maciek.J utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
yyy... napracowałeś się, ale nie wiem co jeszcze powiedzieć, pozdrawiam :) -
Propozycja
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Don_Kebabbo utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ale kto by to potem czytał i komentował? mus pisania jak natręctwo świerzbi stale trzeba drapać papier oczy płot czy ściana spisać głupot wielki zapas na nic zda się każda rada szmelc czy chała jeden przepis byle rym na każdym rogu bezsens z lipą też się zlepi kit materia doskonała multum gniotów talent zlecił tylko nie wiem kto zapłaci właśnie zdrożał wywóz śmieci Pozdrawiam :) -
Rady dla małolata.
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Bogdan Brzozka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
by za pewny nie był siebie w dzień czy w nocy w upał w słotę czy zdobionym złotem piórem Zaproponowałam niezobowiązująco oczywiście przestawienie szyku słownego, który nie zmienia sensu, ale układa zgodniej stopy sylabiczne podczas deklamacji. A poza tym, przepis się przyda, pozdrawiam serdecznie :) -
Pięć pytań
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ale Ci się wiersz owiośnił :) -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
Czekam
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dobra, już dobra, po prostu czytam Cię uważnie. Serdeczności :) -
Krzyż z Notre Dame
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Dawid Bunikowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dlatego czasem lepiej zacytować, choćby część wypowiedzi, jest taka możliwość. Co do wiersza, czytam Twoje tłumaczenie i jakoś do mnie nie przemawia. Emocje, emocjami, jednak: To jest tak, jakbyś powiedział: Specjalnie napiszę źle, żeby mnie czytali. Poprę zdanie kolegi @Sylwester_Lasota. Temat ciężki, technicznie nie udźwignąłeś. Odgaduję, że piszesz od niedawna, więc może kolejne teksty będą bardziej dopracowane, czego Ci życzę :) -
"Wyprawy krzyżowe" cz.I
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na amalaryk utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
Jak dla mnie za dużo łemów, sorry :( -
obietnica
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Robert Nowak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Zmyślasz, ale ładnie :) -
i co teraz
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@samm - jak mnie tu znalazłeś, dziękuję :) -
i co teraz
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@sysy - dziękuję za serduszko :) -
Droga
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na SylabaIgloska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No, to się zrehabilitowałeś :) Pozdrawiam :) -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Natuskaa - dziękuję :) @Bogdan Brzozka - dziękuję :) -
nieprzyzwoicie
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@ta Łucja - dziękuję :) -
Ból
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Antoni po Dziadku utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Możliwe, że byłby nieważny Twój sposób pisania na jakimś portalu społecznościowym, jednak tutaj zwracamy uwagę na to jak piszesz. Zawsze można poprawić, po to jest opcja "Edytuj" żeby tam kliknąć, wejść i napisać jak należy. Brak znaków diakrytycznych potrafi zmienić sens. Twoja wola niech się dzieje, próbuj, może innym będzie to bez różnicy, zrobią Ci tę laskę (użyte celowo) i skomentują. Sorry :/