Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 088
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Kłaniam się wdzięcznie i pozdrawiam :)
  2. Tak to czasem bywa Andrzeju, że biedy i dobry idzie boso a nie najmądrzejszych w lektykach noszą pozdrawiam :)
  3. Wierszem można nakłamać, Marku, pozdrawiam :)
  4. Chyba masz rację, Andrzeju, dziękuję :)
  5. Sylwestrze, czasem w środku lata marzę o zimie. Lato nie jest tak poetyckie jak jesień. Jesienią się jarzębię bardziej. Dziękuję i pozdrawiam :)
  6. Tylko weź parasol, bo pada... chociaż jak zmokniesz, apsik! możesz o tym napisać, pozdrawiam i dziękuję :)
  7. Ok. sorry, przeczytałam rosną, zamiast rosą. Zwracam honor :)
  8. Popraw to, bo mi się się chce założyć łyżwy na łży :)
  9. Jest teraz dobrze, a tutaj Uprawy rosą potem podlane - nie powinno być?
  10. Współczuję Bogdanie, no widzisz, a ja wolę deszcz od upału.
  11. Bardzo lubię deszcz i spacer w deszczu. Jakoś nigdy nie kojarzę go z czyjąś krzywdą, stratą dobytku, miejsca zamieszkania. Raczej nastraja mnie poetycznie, Wiersz Staffa, mój ulubiony (nie tylko) W Twoim wierszu popracowałabym nad ósmym wersem, ale i tak zostawiam serducho i pozdrawiam serdecznie :)
  12. wszak na sercach nie robią się zmarszczki żadne nie wie czy wrzesień czy kwiecień więc u licha dlaczego to śmieszne gdy się biciem gorętszym zaniesie jakie smutne żałosne jest życie pozbawione i sensu i treści gdy ją przeklniesz odrzucisz choć twoja bo w kalendarz nie może się zmieścić to nie o nas na szczęście spójrz miły znowu jesień się wdzięczy brokatem lecą liście do nieba w kałużach weź parasol pójdziemy na spacer
  13. :/ To jest wiersz?
  14. Ja też dziękuję, że o nas nie zapominasz. Serduszko, dla Twojego pióra, serdeczności :)
  15. Szyjesz buty na poczekaniu, a fason nazywa się Licentia poetica :)
  16. Ale Magdaleno, piszesz, że nie masz dla niego roli :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...