Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. Mam jakiś niedosyt, możliwe, że to z powodu braku zakończenia, braku puenty. Pięknie łączysz obraz słowami, rozwijasz akcję, dodając i to, i to, i to, bez końca, nadmuchujesz, rozkręcasz, podkręcasz głośność, dramaturgię (jak w filmie, w którym za chwilę coś ma się wydarzyć, widz to czuje, bo muzyka coraz głośniejsza) i co, i co? i co? Ano nic z tego, ano do snu ją kołyszą. Puenta żadna, bo cieniutka jak pisk maleńkiej myszki, której nikt nie słyszy i nie widzi. Opisowo piękny, powiedziałabym książkowy, ale na zakończenie zabrakło pomysłu albo cierpliwości. Chciałabym żebyś popracował nad zakończeniem, bo jest moim skromnym zdaniem do uratowania. Pozdrawiam serdecznie :)
  2. Ładnie tańczysz z piórem :)
  3. Za rapem nie przepadam, nie moja bajka, ale masz wewnętrzne rymy, w dodatku asonansowe, które wielce sobie cenię. Gdyby nadać temu tekstowi inną formę, byłby niezły wiersz, pozdrawiam :)
  4. Pl do przytulenia
  5. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, fajnie, że wróciłaś :)
  6. beto, lubię Cię czytać, czy to wiersze, czy komentarze, zawsze odnajduję w Twoich słowach poezję, pozdrawiam
  7. Dziękuję Nato, pozdrawiam wiosennie :)
  8. Ale super działa na Ciebie przestawianie czasu, ja nie mogę dojść do siebie, a Ty piszesz wiersze,
  9. Odbieram to jako gotowość na pomysły, na zgodę i na wspólne działanie, tych trzech trwań Marlett, duszko, zawsze się dwoję i empetroję przy Twoich wierszach, chyba mam za małą głowę. Pozdrawiam :)
  10. A jelenie sobie czasem za wiele nie myślą? Najwyraźniej wiosnę i zew natury poczuły. Pozdrawiam z uśmiechem :)
  11. Dziękuję Franku, chyba miałam dobrych nauczycieli, pozdrawiam :)
  12. No dobra :) Sukienka dla Ciebie
  13. Muszę jej zmienić włosy na rude :) Siedzę sobie z poranną kawą przy wierszach, bo razem wszystko lepiej smakuje. Nie myślałam, że dostanę jeszcze komentarz.
  14. @iwonaroma dziękuję :)
  15. Nie wszystkie. Sukienki z kwiatów, nie moje. Pasowała do tematu, ale chciałabym mieć taką :)
  16. Lubię jak słowa układają obraz :)
  17. No i wreszcie dowód na zakochanie. Dziękuję Janku, jeszcze raz :)
  18. @jan_komułzykant Złapałam, pięknie dziękuję :)
  19. 'Zapach kobiety' to był film, bardzo dobry a' propos Dziękuję za porównanie, dowartościowałaś mnie. Przybyło mi kilka cm :)
  20. @Pi_ @Natuskaa dziękuję :)
  21. @Jacek_Suchowicz Dziękuję :)
  22. Nie wiem gdzie się ustawić, może jestem każdym po trosze. Postoję, poprzyglądam się i zostawię jak było. Dobrze zwierszowany. Systematycznie spleciony akcent oksytoniczny z paroksytonicznym. niewielu to potrafi, winszuję :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...