Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 047
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. @Wiesław J.K. Słowo niesie z sobą ciężar, jak cegłówka, która spada z góry na głowę, chciałam powiedzieć na łeb :P
  2. @Wiesław J.K. Dobra, niech Ci będzie, przekonałeś mnie. Zatem trzeba się bardziej starać, pozdrawiam :)
  3. @Jacek_Suchowicz sama się zganię ale nie chwalę a zwłaszcza siebie, bo któż by słuchał zaś pierwsza strofka była o Tobie, coś tam przeplotłeś, coś tam rozdłubał?
  4. @violetta Violka, rozbawiasz mnie :))
  5. @lena2_ Bo jeśli ktoś kocha za coś lub po coś, to znaczy, że nie kocha wcale.
  6. Zgadzam się :) @Wierzmat ciebie - niebie? To chyba najbardziej wytykany rym, wiersz jest podobny do modlitwy, a skoro tak, to chyba zasługuje na staranie.
  7. @Naram-sin Zgrabny, ciekawie rozwinięty i z dobrym morałem, jak na bajkę przystało. Myślałam, że z rymem nie potrafisz, a tu proszę, bez gramatycznych, ze średniówką, aż śpiewać można, panie dzieju, do schrupania. Ech, życie... (...) Wierzę w niezmienność nadziei, nadziei W światełko na mierzei Co drogę wskaże we mgle Nie zdradzi mnie Nie opuści mnie (...)
  8. @Jacek_Suchowicz ot wymyśliłeś, wpadłeś na pomysł wystarczy Alę głośno pochwalić zaraz poleci po swoje pióro i do pisania jak nic, zapali o jakim niebie Jacku mi prawisz wena wypiła cały atrament przeciąg wywiewa pomysły, chęci gwoździe rdzewieją do puent, na amen tracę apetyt, zmuszać nie mogę nie goń jak dzieci kiedyś do tranu nie głaszcz po włosek, słodzisz za dużo i takim słowem już nie bałamuć :)
  9. @Manek Gapa jestem, dopiero skumałam, spodobał się, bardzo :)
  10. Nie ważny, serio? A poważniej, połknęłam i się oblizuję :)
  11. @Agnieszka Charzyńska Puenta jak gwóźdź :)
  12. @Jacek_Suchowicz No popatrz, jakoś mi się odechciało ja wiem, że jesteś nienasycony zamknąć mnie w kuchni przy dużych garach i klucz wyrzucić, pichcić wciąż wiersze jeden po drugim, teraz, nie zaraz zabrakło przypraw, gaz wyłączyli sklep dziś zamknęli, nie ma już soli wszystko powinno wszak być do smaku tymczasem język mam zamrożony :)
  13. No i to jest skromność :))
  14. @Adaś Marek, z podziękowaniem :)
  15. @aniat. W sam raz na dobranoc, dziękuję :)
  16. @Jacek_Suchowicz I ci tu poradzić na taki apetyt, jakbyś nie jadł (nie czytał) cały tydzień. Zupełnie jak małe dziecko, przy spódnicy, Poczekaj, gorące, musi ostygnąć :)
  17. @Jacek_Suchowicz Jak zawsze, Jacku, zgaduję, że wiersz nowy będzie, pozdrawiam :) @Rafael Marius, dziękuję za wdepnięcie.
  18. @Łukasz Jasiński Nie będę z panem dyskutowała, w moim przekonaniu dąży pan do ciągłych sporów. Wiem co to pokora, tylko pan jeden spośród tysięcy użytkowników, domaga się wyjątkowego traktowania i odnoszenia się do siebie, nieustannie wypominając swoje szlacheckie pochodzenie, wykształcenie i licho wie co tam jeszcze, over. Podoba mi się to, a niechby na bardzo długo, tyle mojego :)
  19. @Łukasz Jasiński Dziękuję.
  20. @Łukasz Jasiński Panie Łukaszu, pańskie prawo czytać i rozumieć jak pan chce, lub nie. Myślę nad każdym słowem, liczę sylaby (a właściwie już nie, bo rytm czuję i słyszę, a razie wątpliwości liczę i zmieniam) Co nieco wiem o stopach akcentowych. Oczywiście jestem podatna na zmiany, lecz nie dlatego, że ktoś chciałby, tylko wtedy, kiedy ktoś ma rację. Nie mogę zmieniać tekstu, tylko za polubienie. Z uszanowaniem.
  21. @Łukasz Jasiński Proszę przeczytać powyższe komentarze, to wszystko będzie jasne, dziękuję za odwiedziny :)
  22. @violetta Och Violka, Ty to potrafisz rozbroić człowieka :))
  23. Pycha, to dobre jedzonko :) Też. Namawiam Cię tylko do rozwinięcia skrzydeł.
  24. @andreas No i masz rację. Długaśny wiersz? To już wolę książkę, bo tam akcja się rozwija, przynajmniej powinna, np. kryminał, sensacja... A jak znajdę opis przyrody, to sobie utknę przy nim jak zakładka i przewijam kilkakrotnie jak rolkę, jeśli autor potrafi otworzyć mi oczy :) A długi wiersz powinien, jeśli już, utrzymać moją uwagę. Jeśli tego autor nie potrafi, to już nie moja wina, tylko jego, ups.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...