Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

duszka

Mecenasi
  • Postów

    4 215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez duszka

  1. duszka

    Brzask

    ...a więc zaczyna sie dotykiem miłości.., i jej wewnętrznym drgnieniem. To piękne :)
  2. Rzeczywiście, tylko ta rada jest dobra, która odkrywa to, co w nas jest zapisane, a czego nie potrafilismy jeszcze odczytać... Wtedy nie gubimy własnej drogi, a ją znowu znajdujemy. Tak myślę :) Pozdrawiam.
  3. To przepiękne, jak w Twoim wierszu otwiera się nieskończoność odczuwanej miłości, jak okno na wieczność... Pozdrawiam :)
  4. Tak, potrafi być światłem i nadzieją... Niech nimi będzie :) Bardzo delikatnie piszesz ostatnio i na subtelne tematy. Bardzo to lubię :) Pozdrawiam
  5. Tak, szczere aż do bólu i jednoczesnie przepiękne... W niezwykły sposób wzruszasz swoją poezją, Iwo. Jest w Tobie miłość. Dziękuję Ci i pozdrawiam :)
  6. @error_erros @Pan Ropuch serdeczne, świąteczne podziękowania dla Was! :) :)
  7. @error_erros Intrygujący tytuł, a razem z nim i wiersz... Zastanawiam sie, czy tylko poezja jest z głodu (miłości? prawdy?), czy może róźne jego rodzaje napędzają całe nasze życie... Pozdrawiam :)
  8. Zgoda na smutek to uśmiech przez łzy... Pięknie. Pozdrawiam :)
  9. Te marzenia i piękne wspomnienia brzmia dla mnie, jak bezpiecznie ukryty, najcenniejszy skarb... Czy też przed samym sobą..? Serdecznie pozdrawiam :)
  10. Świat dzicka jest chyba nie tylko bardziej kolorowy, ale też prawdziwszy od swiata dorosłych, dlatego tak ważne sa jego wspomnienia... Pozdrawiam i życzę Ci kolorowych Swiąt :)
  11. Twój komentarz wzbogacił mnie i mój wiersz - dziękuję, Radosławie :) A życzenia świąteczne są piękne i w całości je odwzajemniam :)
  12. Zastanowię się nad tym podziałem tekstu, Nato, ale "nie" w tytule jest potrzebne, bo jednak zaprzeczam temu, że "nic sie nie może". Dziękuję Ci za poświęcona uwagę :) Pozdrawiam świątecznie! Dziękuję, Michail, i radosnych świąt :) @opal @huzarc Serdecznie Wam dziękuję i ślę świąteczne zyczenia :) :)
  13. Podoba mi się Twoja wskazówka - skorzystam z niej, bo czułam, ze w tym miejscu wiersza brakuje jakiegoś słowa, może własnie tego :) Dziękuję Ci i pozdrawiam świątecznie! @Gosława @beta_b @Leszczym @GrumpyElf Cieszą mnie Wasze miłe odwiedziny :) Dziękuje za nie i pozdrawiam Was świątecznie!
  14. Chyba tak... Świadomość nadchodzacego i nieuniknionego końca tego, co nas obciąża.., zwycięstwa miłości (pokory) nad nimi... Tak bym chyba to nazwała :) Dziekuję Ci za tę myśl oraz życzenia i również dobrych Swiąt :)
  15. Czytałam :) I spontanicznie zareagowłam tym wierszem :) Dziękuję Wam!
  16. że w zmęczeniu nic się nie może w chorobie nawet w godzinie czarnej rozpaczy jest tylko trochę inaczej - pokorniej
  17. Twój wiersz nie degraduje go, lecz pomaga ustawić go na właściwym miejscu w porządku wartości. I to mi sie podoba :) Pozdrawiam!
  18. Zwięzły, szczery i piękny, i dlatego pełen udzielającej się mocy... Dziękuję :) I pozdrawiam
  19. Tak, wiara nie jest linia prostą lecz falą.., ale taką, która wznosi się coraz wyżej, jesli w tym falowaniu wytrwamy :) Pozdrawiam.
  20. Tak, powstrzymać się i nie wyprzedzać życia, a więc je kochać :) Pozdrawiam!
  21. @Iwa-Iwa "nadszedł czas na szacunek do samej siebie" - tak, to też wiosna :) I naprawdę piękny wiersz. Pozdrawiam :)
  22. Tak, krzyże czy skrzyżowania są różne... Bardzo ciekawe spostrzeżenie. Dziękuję Ci za nie i za miłe słowa :) Pozdrawiam!
  23. Bardzo podoba mi się tytuł i według mnie świetnie streszcza przekaz, który też do mnie żywo przemawia :) Tylko jedna małutka poprawka: zamiast "mniej" w pierwszej zwrotce powinno być chyba "miej", prawda?
  24. Dla mnie w poezji, w pięknie tego wiersza odzywa się miłość.., a więc chyba jeszcze nie przeminęła, jedynie zmieniła swoją formę i swój wyraz. Pozdrawiam :)
  25. To one mną władają, Grzegorzu :) I mam nadzieję, że jednak mnie wszystkie nie opuszczą, bo je kocham :) Dziękuję Ci i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...