Zastanowię się nad tym podziałem tekstu, Nato, ale "nie" w tytule jest potrzebne, bo jednak zaprzeczam temu, że "nic sie nie może". Dziękuję Ci za poświęcona uwagę :) Pozdrawiam świątecznie!
Dziękuję, Michail, i radosnych świąt :)
@opal @huzarc Serdecznie Wam dziękuję i ślę świąteczne zyczenia :) :)