Ładnie, ale wiersz wydaje mi się nieco "urwany".., brakuje mi osobiście zakończenia, które też może być w swojej formie otwarte, ale wyrażające jakby zwrot w odczuwaniu czy myśleniu, za którym mogłabym w wyobraźni podążyć, np. "odganiam ją nadzieją". Pozdrawiam serdecznie :)