-
Postów
12 008 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
@hania kluseczka Nie mam zamiaru niczego udowadniać. Mój wpis Jeremiemu jest o tych benefitach seksualnych z korzystania z AI, że staje przed tą zachwyconą Chatowymi wierszami dziewczyną i szybko widzi, kim jesteś, że nie umiesz się wysławiać i tak dalej. Real weryfikuje bardzo szybko, podobnie, jak chłopak mówi, że ćwiczy, potem zdejmuje fajną koszulę i pokazuje sflaczałe ciało. Żenada.
-
Czekając gdzieś, też obserwują ludzi i staram się odkryć kim są, co robią. Tu czasami czyhają pułapki, bo elegancki, uśmiechnięty gość z merca może być w rzeczywistości chamem z długami, a skromny kolejkowicz zamożnym i wykształconym człowiekiem. Wersja demo jest bardzo powszechna. W LA niejeden gwiazdor, czy milioner wygląda jak obszarpaniec i nic z tego sobie nie robi i widziałem na zdjęciach:). Udanej niedzieli.
-
@jeremy Z tymi benefitami to jest tak, że stajesz przed nią i się weryfikujesz umysłowo i fizycznie, a świat jest mały i szybko się dowie kim jesteś. Dzisiaj Dyzma zostałby zweryfikowany przez ośmiolatka w 3 minuty. Temat poruszony jest ciekawy i warty dyskusji. Pozdrawiam
-
Chyba tak jest, a oprócz tego fajny bon mot:). Pozdrawiam
-
@Leszczym Tak. Dla mahometan jest prorokiem, dla wyznawców judaizmu nie. Dla chrześcijan Bogiem.
-
@Leszczym Tak, Jezus , Mahomet to postacie historyczne, ale podstawą chrześcijaństwa nie jest fakt istnienia Jezusa, tylko jego zmartwychwstanie. więc wiedza, że Jezus istniał nie implikuje, że zmartwychwstał - to obszar wiary.
-
Nie uważasz, że powiedzenie: "wiedza w kwestach wiary", niesie w sobie jakąś sprzeczność? Wiara dotyczy tego, co będzie, a wiedza opiera się na faktach, jakie miały miejsce. Pozdrawiam.
-
Pragnienia.
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ten spontaniczny, emocjonalny wiersz wydaje się być bardzo osobisty, a takie pisze się z potrzeby chwili. Pozdrawiam -
Fajny wiersz, a ta ciemna materia, to jak Wojny Gwiezdne przy stole, gdzie za chwilę pojawi się Lord Vader:). U mnie też podobna procedura, z tym, dla ochrony żołądka, piję kawę a dużą ilością mleka, też, żeby wrócić do rzeczywistości. Jeszcze nie tak dawno miało to miejsce po powrocie ze spaceru z Sową, po którym już byłem rozbudzony, teraz od razu do stołu. Udanego dnia.
-
To raczej, wzmacniająca orteza:). Pzdr.
-
(I sekundy nie zmarnujesz)
Marek.zak1 odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@beta_b Wysokich lotów i miękkiego lądowania:). -
(I sekundy nie zmarnujesz)
Marek.zak1 odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dokładnie, a ile byłoby mniej samobójstw, gdyby ludzie się o tę sekundę dłużej zastanowili. Bardzo pozytywny i potrzebny wiersz i sam przekaz. Serdecznie pozdrawiam po sąsiedzku i nie tylko:). -
Małe dziewczynki
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Zestawienie śpiących dziewczynek ze śpiącymi żywiołami nasuwa skojarzenie, że po obudzeniu mogą spowodować nieszczęścia, ale w tym względzie bardziej obawiałbym się obudzonych chłopców. Zresztą, może to nie o tym. Pozdrawiam. -
Pociąg do ...
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Berenika97 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 Ja z komentarzy dowiedziałem tyle rzeczy o własnych tekstach, o których nie miałem pojęcia, że jestem bardzo wdzięczny wszystkim komentującym, także tym krytycznym:). Pozdrawiam. -
Gorzków część jedenasta
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wierszowana kronika rodu, podana z godnością i dumą ze swoich korzeni. Historia i polityka w jednym. Bardzo na plus. -
Pociąg do ...
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Berenika97 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Osobiście lubię rymowanki, bo czytanie takich jak słuchanie melodycznej muzyki, sprawia mi przyjemność. Tematyka spotkań i pociągów jest pociągająca, bo te aforyzmy dobrze oddają przebieg życia, zatrzymań, czekania, spotkań i decyzji, wsiąść, czy poczekać na następny, może lepszy. Jeszcze słowo pociąg, którego znaczenie w relacjach jest fundamentalne, bo bez niego klapa. Ostatnie może w wierszu, to temat losu, snów, czegoś, czego nie było, lub było i się skończyło i pozostało w pamięci, snach i marzeniach. W puencie jest optymizm, ale nie wiemy, czy dotyczy realu, snu, czy podsumowania, że warto jednak czekać. Ciekawy i zatrzymujący wiersz. Z wieczornymi pozdrowieniami:). -
Tytuł powala:). Pozdrawiam
-
Samemu przez życie
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 Wydaje mi się, że są sposoby, ankiety, deklaracje ale nie znam szczegółów. Żyjący w związkach nie są singlami oczywiście, a u mnie w bliskiej rodzinie 3 na cztery żyją w takich. Pozdrawiam. -
Samemu przez życie
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 Cudny komentarz, a jest jak napisałaś, bo w ostatnim czasie o tym sporo czytałem. Porażająca jest liczba 10 milionów singli w Polsce, z kolei prognozy mówią o dalszym szybkim wzroście. Wielu rzeczywiście szuka wedle kryteriów, jak mieszkanie, najlepiej bez wad. Co do celowego singielstwa, nie wiem, czy to nie jest wywód na zewnętrzny użytek, a też, dla lepszego własnego samopoczucia. Ten aforyzm z IKEA to mistrzostwo świata, a instrukcje są dobre dla tych, którzy umieją składać i instrukcji nie potrzebują,, inaczej siedzisz i nie wiesz, dlaczego nie działa. Pozdrawiam i dobrego dnia. P.S. książka w drodze:). -
Samemu przez życie
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 Jakoś je starałem posegregować, ale istnieje wiele innych. W Polsce mamy ok. 10 milionów singli i ta liczba rośnie, więc uznałem, że poezja powinna też się tym zająć. Pozdrawiam -
-Mistrzu, dlaczego wielu żyje w samotności? -Są, tacy, co nie chcą się żenić bez miłości, ta zaś nie przychodzi więc czekają cierpliwie, aż z samotności i smutków zaczynają siwieć, inni by bardzo chcieli, lecz są niekochani, cały swój żywot wiodąc przeraźliwie sami, są tacy, co decyzji podjąć nie umieją, i każdy dzień witają od nowa z nadzieją. Czas biegnie, z nim też mija sposobność za drugą, a życie się zamienia w pogoń za ułudą. Kiedy starość zapuka, witasz ją samemu, myślisz o tym długo i nie rozumiesz czemu.
-
Nieweksel pt. Obawa matematyka pesymisty
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Leszczym utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
Rachunek niekoniecznie, ale łączne prawdopodobieństwa na przykład okradzenia, czy uderzenia w tłumie rośnie wraz z liczbą osób w niewielkiej odległości. W związku z tym mam przy sobie jedynie kartę miejską i niewielką sumę pieniędzy, a do najbliższej Biedronki udaję się bardzo skromnie, nawet biednie ubrany i podjeżdżam piętnastoletnim rowerem (widziałeś go zresztą). To matematyka, jak piszesz. Pozdrawiam -
@Robert Witold Gorzkowski Tak, ale w limeryku 5 wers powinien się rymować z 1 i 2, stąd ten wygibas:). Dzięki za wpis. Pozdrawiam
-
Na ostatnie wydarzenia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Są przykłady dwubiegunowości świata, począwszy od biegunów naszej Ziemi. inne to, jak u Ciebie spojrzenie kobiety i mężczyzny, dobra i zła, jak choćby Dr Jekyll i pan Hyde, Nawet nauka, która powinna precyzyjnie wymierzyć położenie prawdy, nierzadko daje sprzeczne ze sobą wyniki, a co dopiero sztuka, która gra na emocjach, a jak nie gra, nie jest sztuką. Ciekawie i zatrzymująco to napisałeś i opisałeś zjawisko. Pozdrawiam -
OSZALELIŚCIE?
Marek.zak1 odpowiedział(a) na M jak Malkontent utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak, zbiorowe szaleństwo, ale ono samo nie powstało, bo już Rzymianie o tym dzieleniu i rządzeniu pisali. Pozdrawiam