Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 013
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Świetny tekst Andrzeju, a to porównanie do ciastek - opatentuj to, chociaż jeszcze mógłbyś dodać jakieś jedno ciasteczko, szarlotkę, słodką na zewnątrz a w środku kwaskowatą:). Szukanie tego jeszcze smaczniejszego, tak to się dzieje:). No i słodko-gorzka puenta z ukochaną żoną i bułką / zakalcem. Lubię takie przewrotno / surrealistyczno / realistyczne teksty, a ten Ci wyszedł świetnie.
  2. Jak zaczyna si Jak zaczyna się kalkulacja, to ten bilans, czyli wysiłek plus koszty, które, jako koszty inwestycji są pewne, przeważają ulotne i mocno niepewne zyski / owoce. To ciemna strona myślenia.
  3. To co było nie powraca, można tylko bawić się wspomnieniami. Pozdrawiam
  4. Świetna końcówka. Pozdrawiam
  5. Wielu, bardzo wielu powraca, otuleni codziennością. Trochę nie rozumiem, tego piekła, ale może tak było. Pozdrawiam Franku, dobry tekst.
  6. Z szacunkiem, ale głos niewiast tu się wyłącznie liczy. Pozdrawiam
  7. Pozdrowienia od Sowy:)
  8. Raz młody człowiek zadał mistrzowi pytanie - Czy niewiasty to lubią, jakie wasze zdanie? - Odpowiedzi ci żadne w niczym nie pomogą, najważniejsze, by robić to lubiły z tobą.
  9. Real nudzi i męczy. Na czasie.
  10. Nadchodzi taki czas, gdy A, czyli strefa komfortu kusi bardziej niż ryzykowne, męczące i kosztowne podróże:).
  11. Nie można wyłączyć kalkulacji, myśląc o opłacalności:), natomiast będąc przy A nie ma kosztów transportu, w tym straconego czasu. Natomiast gdy B,C...są bardziej atrakcyjni, warto podjąć trud podróży. Wracam do mojego uniwersalnego poematu: ważne to, co jest po:). M
  12. To zależy od nakładów na podróż i spodziewanych atrakcji w tych punktach:). Biznes, kalkulacja:).
  13. A ja lubię, gdy poważne tematy są poruszane w lekkiej, krótkiej formie. Poważne dywagacje to domena nauki:). Pozdrawiam
  14. To tak dała matka natura, jeden jest wyższy, inny sprytniejszy, bardziej pracowity a inny ma te przywódcze zdolności. Bylem na różnych kursach zarządzania, ale tego się nie da nauczyć.
  15. O śmierci nie pomyślałem, ale zgodnie z katolicką religią, tam będzie najważniejsze, bo wiecznie trwać będzie. Jak to czytelnicy odkrywają nowe dna:). Pozdrawiam
  16. Czyli im wypłata większa, tym bardziej do kwadratu, tym gorzej, bo przez to pod kreską?
  17. ..razy kwadrat wypłaty...:)
  18. Dokładnie, kto ma charakter i zdolności przywódcze to przewodzi, na podwórku i w związku. Pieniądze to jedno z narzędzi.
  19. Tak zasugerowałem. Autorem był albo Gomułka albo Cyrankiewicz
  20. Pamiętam to hasło: "Władzy..." A jak tam jest i kto za kim stoi,tego nie wiemy. Pozdrawiam.
  21. Piszący myślą /piszą o jednym, czytający odczytują po swojemu. Utwór wypuszczony w świat jest jak motyl, lata gdzie chce:)
  22. Tak to maja czarownicy, spojrzą, wezmą za rękę i jest jak w wierszu:).
  23. A. Schopenhauer dowodził, że największą przyjemność daje tworzenie,a im więcej ktoś ma talentu - przyjemność jest większa. Pozdrawiam
  24. Zgadzam się. M
  25. Najgorszy listopad:((. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...