-
Postów
12 013 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
A to jeziorko w Mazowieckim Parku Krajobrazowym między Międzylesiem i Starą Miłosną. Wody z każdym rokiem coraz mniej.
-
TRYPTYK LISTOPADOWY
Marek.zak1 odpowiedział(a) na huzarc utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo mi się podoba, zwłaszcza ten zawoalowany mniej lub bardziej erotyzm, odczytany przez czytelniczkę:). Malutka tylko uwaga, jakoś "me", "twą", "twe" to czasami, jak sylab za dużo, ale, przynajmniej mnie, trochę zgrzyta. Pozdrawiam -
Ucieczka Konstantego
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Chyba Wielopolski, zwłaszcza że jego potomek jest chirurgiem i operował w Otwocku moją żonę:). Poza tym tylko kontrowersyjne postaci są ciekawe. Pozdrawiam. M -
No i super fraszka i przesłanie. U mnie posadzony sosnowy las, bo nie chciałem mieć problemu z opadającymi liśćmi. Pozdrawiam niedzielnie.
-
Tak po samym wyglądzie? A jak otworzy usta i jednak nie:). Pozdrawiam
-
To już starość (erotyk)
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Zawsze dbaj chłopie o ciało, a to co ma, będzie stało:). -
SONET [DESZCZ, KTÓRY PRZYPOMINA]
Marek.zak1 odpowiedział(a) na huzarc utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo fajny sonet z magią. Zobacz rytm: po jej skórze się wije.... Pocałunkiem w nas kapiąc :). Pozdrawiam -
W oczekiwaniu na życie prawdziwe
Marek.zak1 odpowiedział(a) na utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo poruszający i gorzki wiersz. Tak to wygląda, a walka z samotnym przemijaniem jest dla wielu bardzo trudna. Pozdrawiam. M -
Szczerze i bez obrazy, ale jak napisałeś coś tak fajnego i mądrego jak "Szafa" to oczekiwania są teraz większe:). M
-
To już starość (erotyk)
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Fajny tekst, z dystansem i humorem. Pozdrawiam -
Wspomnienia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 Tak i warto wykorzystywać, bo to nic nie kosztuje, a daje dużą nośność publikacji. -
Wspomnienia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 Tak, jeszcze zapomniałem o sprzężeniu ze stroną na FB. M -
Wspomnienia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 Wydaje mi się, że obecnie zasięg publikacji netowych jest jeden lub dwa rzędy wielkości większy aniżeli papierowych, a wydawnictwa generalnie poezji nie publikują, bo sprzedaż jest bardzo trudna. Tak więc publikacja na forach jest, moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem plus powiedzmy sprzężenie z blogiem, czy strona internetową. Oprócz tego jest od razu reakcja czytelników zawsze ciekawa dla piszącego. Pozdrawiam -
Wspomnienia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Artbook Kolega Wędrowiec pisze genialne sonety. Zobacz jego inne. M -
Wspomnienia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Wędrowiec.1984 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No, na taki sonet o sprawach fundamentalnych ,(jak mówił Bungo Witkacego - istotnych) czekałem. Wielu chciałoby do tej przeszłości wrócić i coś przemalować, a nawet namalować coś nowego. Problem taki, że bodajże zgodnie z teorią chaosu, ruszenie jednej bierki może zniszczyć całą konstrukcję. Być może ta inna byłaby lepsza, ale pewności nie ma. W temacie film Peggy Sue wyszła za mąż z K. Turner i N. Cagem. A sam sonet z twoich wysokich półek:). M -
Ucieczka Konstantego
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@ais A dzięki. Krótki, a więc duża szansa że odniesie sukces, czyli zostanie przeczytany do końca:). Pozdrawiam -
To już poziom uniwersalizmu, który bardzo lubię i szanuję. Mam jedną, też taka bardziej może osobistą uwagę, że dzisiaj jest dla tych bardziej szczęśliwych, a jutro dla tych mniej zadowolonych z dzisiaj i oczekujących, że jutro im się poprawi. To tak na szybko, po kawie:). Fajny tekst. Pozdrawiam. M
-
Ucieczka Konstantego
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Wędrowiec.1984 @Wędrowiec.1984 Tak, miał Polkę za żonę i podobno kochał swoje Księstwo bardziej niż Rosję. To że był satrapą, to na wzór wschodni, a jednak pamiętajmy, że sejm w KW był, a i gospodarkę wspierał. Jest teoria, że KW było eksperymentem dla przyszłego ustroju Rosji. Co do inspiracji to jest w Twoim wpisie w Narodowej Lidze, więc ściemy nie ma:). Pozdrawiam -
Ucieczka Konstantego
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wojna Krymska nie wystarczyła. Kurdowie cały czas czekają. M -
Książe Konstanty w listopadzie kiedy uciekał już w nieładzie, rzucił cicho na pożegnanie. - Polacy, po co wam powstanie, teraz chociaż to księstwo macie a jutro je także przegracie. Trzy orły Polskę wam pożarły, może się rzucą raz do gardeł. bez tego daremne starania i krwi najlepszej upuszczania. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ksiaze-konstanty-i-joanna-grudzinska-dla-niej-zrezygnowal-z-tronu-rosji/3ddh5nm,79cfc278 Wędrowcowi za inspirację.
-
Pomysł, klimat i przekaz super, ale uwagi jak Franek, bo szkoda tak dobrego tekstu na niedoróbki. Ja też przez to przeszedłem, uwag wysłuchałem i jestem za to wdzięczny. Pozdrawiam.
-
Świetny pomysł i tekst. Tylko prawda poraża i ta prawda tutaj jest. Prosta (na szczęście) forma, więc czyta się lekko. Brawo Franku:). M
-
Jest jak piszesz, bo przyczyn jest oczywiście więcej, ale jak w uczuciach nie gra, to nie gra 24 godziny na dobę i nie ma od tego ucieczki:(. Pozdrawiam
-
Fajne, ja wrzuciłem też tekst o kropelce, jako erotyk. Te kropelki jednak wyobraźnię samców poruszają:). Pozdrawiam. Marek
-
Oryginalny i fajny tekst. Pozdrawiam