Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 022
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. @error_errosA widzisz, czyli to jest na końcu i dlatego nie zrozumiałem. Jeszcze mi to bezpieczne minimum nie bardzo, ale całość ciekawa.
  2. Pierwsza zwrotka rewelacja, drugiej nie rozumiem, ale i tak 50% to nie tak źle. Jakaś podpowiedź?. M
  3. Rzuciłem okiem na początek i jednak kochanka pojawiła się 5 lat po ślubie, czyli 36 lat wstecz i nie miało to nic wspólnego z nowotworem. Taka malutka manipulacja.
  4. Tak, masz styl, który mi się podoba, bo znajduję tam coś dla siebie. Tez zgadzam się, z poprzedniczką, że jak jesteś silny, nie obawiasz się okazania słabości. Tutaj, z tym zbłąkanym kundlem osobiście uważam, że jest to o jeden most za daleko, ale to przecież poezja:). Pozdrawiam
  5. Przerobiłem "Trzy sekrety kobiety" pod wpływem Twojego tekstu. Teraz jest tak: Ile ma lat, ilu miała i dlaczego ciebie chciała? Pozdrawiam P.S. Potwierdzam, że nie widzę ironii w Twoim tekście.
  6. @error_erros Otóż nie, bo niemało sobie je zadaje i może intuicyjnie tak czuje. M
  7. @error_erros Słusznie prawisz:)
  8. Jak jak Gosława, też nie zadaje takich pytań, bo jak się jest z atrakcyjną babką, to gdyby nie chciała, to by sobie wybrała innego:).
  9. Proszę nie oskarżać mojej Sowy:)
  10. *@GrumpyElf Nie wiedziałem, że ten kaktus to takie skomplikowane stworzenie. Ja kaktusów nie lubię bo kłują, a nie dają niczego w zamian, co napisałaś w puencie. Pozdrawiam
  11. Fajny wiersz, dający do myślenia, a takich przypadków sporo. Jeśli chodzi o logikę i dynamikę, dla mnie druga zwrotka niczego nie wnosi. Pozdrawiam
  12. Mój szef, jak przyszedłem do pracy w instytucie, powiedział tak: panie Marku, jak pan znajdzie źródło finansowania, może pan robić, co chce. Pozdrawiam
  13. @Gosława Ja miałem w listopadzie i jakoś poszło:)
  14. Tak mają najwięksi geniusze, choćby Donizetti, który napisał Don Pasquale w 10 dni, ale ludzie nieco mniej zdolni jak my tutaj, przecież w swoim interesie i własnych utworów, popracować powinni bardziej, ale to tylko moje zdanie. Dążenie do doskonałości jest wartością sama w sobie, msz.
  15. @iwonaroma Dokładnie, statystyka mówi inaczej, może 5% się ostaje, a słowa lecą z wiatrem. M
  16. Dobrze wyszło, a naprawdę mnie drażni, jak ktoś pisze, że cos napisał w 15 minut. Dla mnie to brak szacunku dla własnego pomysłu, przekazu i czytających. M
  17. Podoba mi się, z dystansem i filozoficznym tchnieniem w tle. Pozdrawiam
  18. Fajnie napisane, kawa jako miara relacji. Pozdrawiam
  19. @error_erros Ja tez i nawet w temacie zasięgnąłem porady mistrza:)
  20. Ludzie mniej bystrzy, jak pan. panie Marku (Docent Bembenek na Politechnice tak mi rzekł) potrzebują podpowiedzi i teraz rozumiem przesłanie, całkiem na czasie. Dawniej tylko telefon i wyobraźnie, a teraz trochę łatwiej. Pozdrawiam
  21. Zapominasz o chorobach współistniejących:)
  22. Ja przez lata na obiady do teściowej nie chodziłem, miałem zresztą treningi i turnieje w tym czasie, ale właśnie z tego powodu, o którym pisałeś, czyli paru godzin z plecy. Mówiłem "nie" a na próby dyskusji mówiłem, że przekazuje mamie informację i nie mam zamiaru się tłumaczyć.
  23. @8fun Tak Polish jokes istnieją, ale kiedyś były jakimś odzwierciedleniem rzeczywistości, ale teraz już nie a wierzenia trwają długo. Podobnie, jak wciąż jeszcze wielu wierzy, że tacy Niemcy są wzorem pracowitości, a to bywa różnie i jako pierwsi w prowadzili w Europie koniec tygodnia w piątek po lunchu. I tak dalej i dalej.
  24. Naturalizm inaczej:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...