Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 030
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Tak trzymaj Henryku:)). M
  2. Samotność dla wielu to ból, depresja i próby samobójcze. i bycie, jak piszesz, obłąkanym. Czy w tym jest piękno i przyjaźń to nie wiem, ale nie chciałbym mieć takich przyjaciół. :Pozdrawiam.
  3. Znam te klimaty, a tyen eksperyment przypomniał mi mojego doktora Prajznera z PW, świetnego, nieżyjącego już, chemika, który mawiał nam, studentom: mam 2 zeszyty, jeden na dobre pomysły, drugi na nieudane eksperymenty, zauważyłem, ze oba zapełniają się w podobnym tempie. Pozdrawiam.
  4. @beta_b Z sąsiedztwa:)
  5. Treść i forma bardzo na tak:). Pozdrawiam.
  6. Piękny i wzruszający wiersz. Czasami nie wiadomo, dlaczego zagrało i też dlaczego nie chciało. Życie. Pozdrawiam serdcznie.
  7. To tak jak i u mnie, ale korzystamy z naturalnych źródeł szaleju:).
  8. Tak to często działa, a może częściej niż często:). Pozdrawiam.
  9. Wiele takich na Crime+Investigation, czy Investigation Discovery: serie: Krwawe rozstania, Kocha, lubi morduje itp.
  10. Świetne, najbardziej dwa ostatnie wersy. M
  11. Lubię te Twoje klimaty:). Pozdrawiam
  12. @Dag Bardzo mi miło, a jak komuś poprawiłem humor, to niczego lepszego od mojego pisania nie wymagam:). Pozdrawiam wieczornie.
  13. @Dag W tej dziedzinie nie mogę narzekać:). Pozdrawiam i dzięki za wpis.
  14. @Piotr.Rosochacki Dzięki, a to reakcja na często stosowanie określenie" prawdziwa miłość" . Pozdrawiam.
  15. -Mistrzu, miłość prawdziwa, czy się komuś zdarza? -Nie wiem, co za prawdziwą zechcesz waść uważać, bo jeśli nieprawdziwa, to przecież nie miłość, a to słowo niewiele by wtedy znaczyło.
  16. Super. Dobra wskazówka dla cierpiących po nim, skreślić i zapomnieć, po czym cieszyć się, jak Twoja peelka. M
  17. Głowa zawsze góruje, co wynika z budowy człowieka, umysł już niekoniecznie. Pozdrawiam.
  18. @Krzysiek Grabara Polacy przyjeżdżali legalnie, a nie przechodzą nielegalnie przez zieloną granicę pogwałcając prawo danego kraju. Dziękuje za dyskusję.
  19. Wiersz fajny, a miła stabilizacja bez wyskoków ma też swoje zalety. Pozdrawiam
  20. Przekraczanie nielegalne granicy tysiącami, wspierane poprzez sąsiednie państwo nie jest atakiem na państwo? To ciekawe podejście.
  21. Dokładnie tak, bo jest to zorganizowana przestępczość, popełniana z premedytacją. Ci ludzie zakładają popełnienie przestępstwa i nielegalne przekroczenie granicy, posługując się sprytem i emocjonalnym szantażem. Jeśli państwo się ugnie przed przestępcami, to znaczy że przestępczość popłaca i wszyscy inni będą robić tak samo, a armia a Afryki i Azji, pokazując małe dzieci na rękach, tędy się przedostanie do Unii. Dziwie sią swoja drogą rządowi, ze zadarł z Łukaszenką, podobnie zresztą jak ze wszystkimi dookoła.
  22. Tak, to zamotanie jest widoczne w Twoich tekstach. Tytuł wskazuje, co z tym zrobić. Pozdrawiam
  23. Przyjaźń w konfrontacji z miłosnymi namiętnościami nie ma szans. Pozdrawiam.
  24. Albo granicy będziemy bronić, albo trzeba się poddać. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27654334,tlumy-migrantow-w-bialoruskich-miastach-ekspert-lukaszenka.html#s=BoxOpImg1
  25. Czarku, gdyby prezydent Meksyku sprowadzał pod granicę ludzi z Wenezueli, Nigerii itp, i kazał im ją szturmować, amerykański prezydent najpierw by zagroził, a następnie kazał zbombardować lotniska przy granicy. Łukaszenka i i Putin organizują armie do szturmowania polskiej granicy a my nie możemy niczego z tym zrobić, tak więc niedługo trzeba będzie strzelać ostrą amunicja, lub się poddać i otworzyć granicę. Na Krymie i w Donbasie taki rodzaj inwazji się sprawdził. teraz tu. https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27654334,tlumy-migrantow-w-bialoruskich-miastach-ekspert-lukaszenka.html#s=BoxOpImg1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...