Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 025
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Tak, kontrolowany egoizm jest ważny. Pozdrawiam/.
  2. @Nomada dziś blada, sińcami pokryta skóra, Wydawało mi się, że to w wyniku morderstwa, ale skoro to nie to, widać źle odebrałem. Pozdr.
  3. Z jednej strony racja, bo jak ktoś się skupiał na miłosnych podbojach, to rzeczywiście później często szło gorzej, może z mniejszej koncentracji na nauce. Z drugiej strony Casanova, a jego pamiętniki są niesamowite, wcale się nie rozdwajał i przeważnie był w jakiejś zakochany i ją z powodzeniem uwodził, a sukcesy jednak życiowe odnosił, więc bywa różnie:). Pozdrawiam.
  4. Timing jest ważny, ale trochę nie rozumiem tej miłości w kieszeniach. Pozdrawiam
  5. Obrazy, refleksje, muzyczny wtręt i filozoficzne podsumowanie. Pozdrowionki.
  6. Dzięki. Jest cudowna i niestety niemłoda, jak na boksera, dlatego tu ją wstawiłem. M
  7. @Waldemar_Talar_Talar Zawsze zaglądam:).
  8. Dobre, coś jak Oda do dojrzałości, czy w tym stylu. Pozdrawiam.
  9. Jako inżynier z zawodu informuję, że sklejone już takie mocne i odporne nie będzie, jak przez rozbiciem:).
  10. @Natalka16 Ma 9 lat. M
  11. Fajny, klimatyczny wiersz. U mnie sobota i niedziela nigdy nie były leniwe, ale tak niektórzy mają:). Pozdrawiam
  12. Moja ukochana Sowa:)
  13. Marek.zak1

    Nienawidzę krytyków.

    Fraszki, miniatury - tam pasuje. Pozdrawiam.
  14. Marek.zak1

    Nienawidzę krytyków.

    Jest OK, ale to do innego działu, bo to nie limeryki. Pozdrawiam.
  15. Można jednak mocno opóźnić jej przyjście, a warto chociaż się starać. Pozdrawiam
  16. @error_erros Czyli dosłowność, jak w moich autentykach: Kocha, lubi, morduje, Krwawe rozstania, Poślubiłam mordercę itp. Pozdrawiam.
  17. W takim razie znowu nie zrozumiałem. Bywa.
  18. Lubię Twoje klimaty, i podoba mi się, bo jest moc i klimat. Mam, 2 drobne uwagi. Po pierwsze dlaczego tylko ludzi, po drugie jakoś słowo "rżnij" choć, dosadne, z ta miłością jakoś (mi) nie współgra,.
  19. Marek.zak1

    Większy, ale....

    Marek z Łodzi, miłośnik tenisa, bardzo chciał mieć większego penisa, operacja się udała i prasa o tym pisała, niestety, choć duży, tylko zwisa.
  20. Kiedyś miałem takie hobby, patykiem robiłem dziurkę w ziemi i wsadzałem tam żołędzia. Teraz na posesji wyrastają same, wykopuje je i wsadzam gdzie mogą rosnąć w okolicy. kilkanaście rocznie. To jeden z nich w kolejce:).
  21. Tak trzymaj Henryku:)). M
  22. Samotność dla wielu to ból, depresja i próby samobójcze. i bycie, jak piszesz, obłąkanym. Czy w tym jest piękno i przyjaźń to nie wiem, ale nie chciałbym mieć takich przyjaciół. :Pozdrawiam.
  23. Znam te klimaty, a tyen eksperyment przypomniał mi mojego doktora Prajznera z PW, świetnego, nieżyjącego już, chemika, który mawiał nam, studentom: mam 2 zeszyty, jeden na dobre pomysły, drugi na nieudane eksperymenty, zauważyłem, ze oba zapełniają się w podobnym tempie. Pozdrawiam.
  24. @beta_b Z sąsiedztwa:)
  25. Treść i forma bardzo na tak:). Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...