-
Postów
12 019 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
Moje tak nie chcą:)
-
-Tato, kiedy przyjdzie wiosna, na polanie tyle śniegu, długo bawić się nie można, marzną łapki, nawet w biegu. -Tak, lecz biegnąc mniej się męczysz, a gdy świeci wiosną słonko, zaraz synku będziesz jęczeć, że ci strasznie jest gorąco.
-
refleksja plącze szyki
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak i dla tego przy wykonywaniu prostych, niezbędnych czynności (wstawanie i tak dalej) nie należy zajmować się refleksjami, bo one fatalnie interferują, więc na przykład spadniesz ze schodów, lub wpadniesz pod samochód (przerabiałem). Odniósł się do tego Witkacy w epilogu 622 Upadków Bunga, jak to tytułowy Bungo, idąc przez las i myśląc o sprawach istotnych, wykłuł sobie oko złamaną gałęzią drzewa. Pozamiatane? Pozdrawiam -
@error_erros To bardzo rozsądne ze strony peelki, bo jak miałaby pisać frazesy, lepiej odpuścić i odczekać do jutra.
-
Jeśli geny priorytetem, a podobno tak jest, to peelka wie, co zrobić bez pytania ojca:).
-
@ais Niekoniecznie topnieją serca.
-
Ludziom z wrodzonymi lodowatymi, to niekoniecznie:). Pozdrawiam
-
rudy z piątego piętra
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Natuskaa utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Kilka perełek jest plus świetna puenta. Pozdrawiam -
Lubię zimę, lubię mrozy, kiedy sanek szumią płozy, lubię, kiedy pełno śniegu, a dzieciaki, w pełnym biegu, wciąż śnieżkami się rzucają, z czego mnóstwo frajdy mają. Lubię kiedy noc zapada, las do snu się już układa, ja wciąż stoję na polanie, a szczególnie lubię stanie. w mróz największy tuż nad ranem, Wiesz, kim jestem? Wiesz? . . . . Bałwanem.
-
20 ale ten materiał był nadany rok temu,, 2 dni temu widziałem amerykański i wypowiadał się szef operacji, że nic nie można było zrobić, więc zdecydowano o nieinformowaniu załogi i on mnie zainspirował. Pozdrawiam
-
Vox populi ze mną włącznie, ocenił, że świetny i trzeba się z tym zgodzić:).
-
Taka nasza natura, a tytuł zainspirowany Twoim Tytanikiem:).
-
Siedmioro jest w przestrzeni, kilka dni przed nimi, a potem lądowanie, Canaveral* czeka. Czy możemy coś zrobić, czas szybko ucieka, ale się nie da wygrać z prawami boskimi. Poszycie jest pęknięte, skrzydło nie wytrzyma, kiedy tarcie powietrza stopi aluminium niechronione osłoną, wszyscy muszą zginąć, taka jest kolej losu, człowieka to wina, że chce wyżej polecieć, pragnie, czego nie ma, chce Ziemię z nieba widzieć, bo Olimp za niski, Czy to bardzo jest głupie mieć takie marzenia, które tym razem wszystkich, co na promie, prysną? Nie powiem im, że zginą, spłoną w jednej chwili, nie wiedzą o awarii, chcę, żeby wierzyli. *Przylądek Canaveral na Florydzie, miejsce startu i lądowania promów kosmicznych. https://nauka.tvp.pl/58264848/wahadlowiec-w-ogniu-mija-19-lat-od-katastrofy-promu-columbia
-
Zamykam skafander
Marek.zak1 odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Zawistnicy, pasożyty, kłamcy, egoiści, kombinatorzy walczą o ograniczone dobra świata, a ciężką pracą im się nie chce. Pozdrawiam, a wiesz skąd:). -
Słodycz jest jakaś Inna
Marek.zak1 odpowiedział(a) na wkw utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
Na tak, z tym, że nie wiem, czy każda, dla mnie jest taka jedna i trudno mi generalizować. Pozdrawiam
-
Między mną a snem
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Ewelina utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
Ciekawy i chyba osobisty wiersz. Nie lubię takich oddaleń, dla mnie to system zero - jedynkowy, jest, albo nie ma. Pozdrawiam. -
Słodycz jest jakaś Inna
Marek.zak1 odpowiedział(a) na wkw utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ja za stewią też smakowo nie jestem, natomiast polecam Fit Cukier kwiatowy. Wystarczy szczypta, a wzbogaca smak aromatem:). No i niemal zero kalorii. Polecam. Co do wiersza, brak czasu rzeczywiście męczy i zabija radość życia, no bo brak czasu na radość:). Pozdrawiam -
Bliska znajoma dostała kubek ze wspólnym zdjęciem. Po rozstaniu rozbiła go, czego Ci nie życzę.
-
Pocałunek
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Love in poetry utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pocałunek kochanka słodszy od męża (Boccaccio, Dekameron). To potwierdzasz swoim wierszem. Pozdrawiam. -
@staszeko Nie to nie była niechęć, ale chęć bycia w kulturze i języku localsów, zrozumienie ich problemów itp.. Pozdrawiam.
- 18 odpowiedzi
-
- opowiadnie
- wspomnienia
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sonetów pisać nie będę
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Ewelina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Jest kilku autorów, którzy piszą znakomite sonety, na przykład "Wędrowiec", od którego się dużo nauczyłem, za co jestem mu wdzięczny. Pozdrawiam. -
Niespełniona miłość
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Adam Zębala utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Co się stać mogło, a się nie stało, widać stać się nie miało. -
Co przyczynia się do jego szczęścia?
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Rafael Marius Znam wielu takich. Dzięki. @sam Urody nie miałem i niewiele znaczyłem, a dzisiaj po zwycięstwie Djokowicz powiedział tak: Trudne dzieciństwo uczyniło mnie mocniejszym. I jak tu żyć panie premierze:) -
@Sparrovsky Dla mnie jest to rozprawka historyczno - filozoficzna, ale skoro, jako autor, uważasz, że to poezja, przyjmuję do wiadomości Twoją opinię.