Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 018
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Robiłem test zdrowia. Jestem bardzo zadowolony, bo wyszło mi, że mój wiek biologiczny to rzeczywisty minus 13. Polecam.
  2. Właśnie, bo Twój, a w jednej z bajeczek tatuś tak mówi właśnie synkowi. Pozdrawiam
  3. Marek.zak1

    Jej tajemnica

    Ja nie wierzyłem, dopóki sam nie spróbowałem. Sporo jest info w necie i z pozytywnym nastawieniem . Moja ma długie, cienkie blond włosy i od niej to wziąłem. Jeśli się mocno przetłuszczają, trzeba co drugi / trzeci raz użyć szamponu i po nim odżywki. Pozdrawiam.
  4. Gorycz czasami warto osłodzić, nie zniknie, ale łatwiej przetrwać. Pozdrawiam
  5. Świetny:)).
  6. Wychowanie dzieci to dla większości pierwszy eksperyment, wiedzy niewiele, a jak jeszcze talentu zabraknie, to bywa różnie. Pozdrawiam
  7. Tak z mojego doświadczenia, dzieci mają problem ze słuchaniem, raczej patrzą i obserwują, jak mają rodzice. Pozdrawiam.
  8. -Mistrzu, co sądzisz, żeby wprowadzić dzień kobiet? -Jak to, tylko jeden? Powinien być co dzień.
  9. Oglądam sporo kryminalnych autentyków i tam takie serie, jak 'Krwawe rozstania", "Kocha, lubi, morduje", itp. Takie skojarzenie:). Pozdrawiam
  10. Marek.zak1

    Jej tajemnica

    Ania, mieszkanka wioski pod Niwką nosi fryzury ze śliczną grzywką, Jak wszystkie kobiety, ma swoje sekrety. Myje włosy wyłącznie odżywką. Coraz więcej znajomych tak robi, ja od 2 miesięcy. Rewelacja. Ciągłe odtłuszczanie włosów je niszczy, a wiele odżywek ma także własności myjące. Jakie wasze zdanie?
  11. Bardzo dobre, a przecież umrzeć zdrowy to podwójny dramat:). Pozdrawiam
  12. Christophe był jednym z moich korporacyjnych szefów. Jak każdy, miał swoje zalety i wady, ale, że rezydował w odległej centrali, nie było to dokuczliwe. Na zebraniu, które prowadził, wyznaczył kolejne cele i priorytety, które co roku się zmieniały, oprócz jednego, że sprzedaż ma rosnąć. Na kolacji, kończącej doroczny spęd, pożegnał się z nami, bo następnego dnia wszyscy mieli się rozjechać do swoich krajów. Dodam, że hobby Christopha były skoki spadochronowe, w których osiągnął wysoki poziom sportowy. Niewiele dni później dowiedziałem się o wypadku, podczas pokazów, w którym brał udział wraz ze swoją dziewczyną. Ich spadochrony splątały się ze sobą. Oboje zginęli.
  13. Starsi tak mają:).
  14. W "Małym Księciu" też o tym było, ale inaczej. Pozdrawiam
  15. -Mistrzu, dobra czy piękna, co ważne dla ciebie? -Wszystko zależy, w jakiej bywa się potrzebie, gdy spokoju ducha, szukaj waść dobroci, jeśli namiętność nosi, o piękną racz prosić.
  16. Fajny wiersz & zdjęcie. Dzisiaj jakieś malutkie, poetyckie zatrzymanie było:). Pozdrawiam z niedaleka.
  17. Kawł refleksyjnej, współczesnej prozy, opartej na faktach. Liczę, ze podobne kawałki będą wrzucane. Pozdrawiam.
  18. @Asia Rukmini Spuchłem bardzo, na szczęście jeszcze w jamie ustnej, a nie głębiej, bo byłoby po mnie. Pozdrawiam
  19. Jak ją ukąsi gdzieś w ustach, czy w gardle, to może być niedobrze. Przerabiałem. P.S. Literówka "na lilii"
  20. Jak nie ma tej, którą by chciał, to zostaje alko. Częsty przypadek. Pozdrawiam, a wiersz życiowy.
  21. Rozumiem, tak, praca cnotą, a lenistwo grzechem głównym, ale nie słyszałem, żeby ktoś się z niego spowiadał:). Pozdrawiam
  22. Są pracoholicy, ale też pasjonaci, realizujący się w pracy, są także ci, którzy chcą dużo pracować, żeby dobrze żyć, albo są ambitni i chcą dużo osiągnąć. Moim zdaniem znacznie więcej jest leni i pozorantów, aniżeli pracoholików, a każdy szef wie, jak trudno o dobrego, zaangażowanego pracownika. Pozdrawiam
  23. Świetny wiersz. No jak ta zawleczka wypowie wierność, to bezpiecznie nie jest. Pozdrawiam P.S. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale bardzo mi sie podoba, a to najważniejsze:)
  24. Jesteśmy atakowani newsami ze wszystkich stron, a większość, bo najchętniej są czytane, to tragiczne. Dwóch znajomych już walczy z depresja, a nigdy nie maja dosyć, jak nie internet, czy TV, radia włączone w nocy. No i dostali z tego pierdolca. Dobry wiersz na ważny temat a trzeba mieć dystans. . Pozdrawiam z niedaleka:).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...