Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. wyrastają kwiaty z ciszy wyrastają słowa ja i ty
  2. Fajnie posłuchać mokrego nieba :) Szmerem ładnie, ale ja za Anią - szeptem jeszcze ładniej (chyba). Zdrówka
  3. Bardzo gościnny ten wiersz :)
  4. To prawda. Pozdrowienia
  5. Przemawiająco :)
  6. Nietolerancja to straszna rzecz - bez względu na to, po której stronie się umieści.
  7. ;) dzięki
  8. słabo szlachetny metalowy posmak ukrzywia uśmiech zagina językiem w prawdofałsz
  9. Poruszająca miniaturka :)
  10. Dzięki Oli za serce :) Jankowi odkłaniam się :) potrójnie ;)
  11. ;) Dzięki duszko :) pozdrawiam również serdecznie :) Justyna, dobra duszo :) dla tekstów wszelakich :) odpozdrawiam
  12. iwonaroma

    Dzieci z Nagasaki

    Dzieci muszą dużo znieść (bardzo dużo). Ostatnio oglądałam w tv dokument, w którym przedstawiano, co proponowali dzieciom i ich matkom bojownicy/terroryści. Otóż ucinali dzieciom głowy a matkom polecali zjadać resztę ciała. Nie wierzyłam, że to możliwe, ale niestety to fakt, w dodatku fakt niedawny. Reasumując - człowiek to dzicz - póki nie zrobi choćby kilku kroków wyżej. Róbmy to. Usilnie.
  13. Źle się czyta, jak rzekła powyżej Marlett, (bo zbyt mała czcionka :)) ale wiersz ciekawy.
  14. Lirycznie... jak to u Liryka ;) zdrówka
  15. różom gdy ścinam je kwitną
  16. ;) Odpozdrawiam :)
  17. Jeśli niekoniecznie racjonalny to C odpada w takim razie :) Jeśli natomiast peel (dobrze, że nie jesteś polonistą ;)) tak jak Robert Gawliński nacieszył się Baśką ("Baśka miała fajny biust" :)) i innymi dziewczynami i stwierdził, że Monika była ok (i nawet się z nią ożenił :)) to może być B. Ale jeśli się nie nacieszył, to ciało zwycięża, czyli A :))
  18. ABC - trzy w jednej :) najlepiej chyba by było?
  19. dzięki Aniu za serce Nooo :) nie nadążam za interpretacjami :) ale to chyba dobrze, że projektujemy różne swoje stany wewnętrzne na to, co czytamy. To rozszerza autorskie spojrzenie. O stole w ogóle nie myślałam pisząc ten tekst, ale podoba mi się taki trop :) Pozdrawiam AnDantego :)
  20. Dzięki Olu :) zdrówka też No tak, musi toczyć za dwóch ;) Z drugiej strony... czy musi? Miast spocząć w pokoju (jak On :)) miota się w emocjach, działaniach... Dzięki duszko. To prawda :) jeszcze zależy, czy ta niezmienność jest spokojna i miłująca czy też po prostu obojętna a może nawet wroga? Dzięki za życzenie, spokojnej nocy. Racja :) choć święty spokój może być tak... wku...wiający :) ;) :) dzięki Justyś za czytanie i refleksje (i dyskusja z Markiem ciekawa :)) Podziękowania za serca dla Natuskii i pomarańczowego kota! :)
  21. świetne :)
  22. iwonaroma

    Haiku 1

    obrazowo :)
  23. śliczności :)
  24. bajerowanie nie zawsze jest złe ;)
  25. wchodzę. siadam przy Tobie. i toczy się historia. wchodzę, odwracam plecami i ... toczy się historia. wchodzę - płaczę. i toczy się historia. wchodzę pękam ze śmiechu i toczy się historia... wchodzę tak niezliczoną ilość razy a Ty pozostajesz niezmienny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...