Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Dzięki Silver i Wędrowcowi za serca :) pozdrawiam klimatycznie
  2. Ach... :) dzięki
  3. A kiedy nadejdzie wiosna to jest także jak siostra :)
  4. Krótko a wymownie. Tylko może zapisać z pauzą: " 1-wszy raz" żeby się wszy nie pałętały? :) pozdrowienia
  5. @Waldemar_Talar_Talar dzięki Waldemarze, spokojnej nocki A jeszcze jak jest święty to już w ogóle :) Zdrówka też
  6. iwonaroma

    Poszukuje wiersza!

    To musiałeś być w stanie szczątkowym, jak go czytałeś ;), że tak niewiele pamiętasz :)
  7. i tak zostaje się poetą :)
  8. Ciepło :) mimo, że to już jesień... a pan Mieczysław śpiewał tak czysto, lekko...
  9. Zajrzałam, bo w tytule szczęście, a tu smutkiem powiało...
  10. ulubione spokojne wschody i zachody słońca późna wiosna wczesna jesień lekkie nuty pastelowe kolory filmy wesołe sztuki pogodne książki w których wszystko zawsze dobrze się kończy ty z uśmiechem i ja z uśmiechem a jeśli łzy gdzieś po drodze z przyczyn niejasnych źródeł nieznanych to tylko po to by spłynęły spłynęły
  11. Rozumiem, że nie masz sztywnych poglądów :) (asekuracyjnie wpierw zapisałam o skrystalizowaniu ;)) i jesteś w stanie deczko je zmienić, jeśli interlokutor w dyskusji coś przemyci do Twego serduszka :) Bądź po prostu poszerzą Ci się horyzonty, gdy wprawdzie nadal nie zgadzasz się z poglądami interlokutora po całości jednak stwierdzisz (być może ze smutkiem), że i tacy osobnicy bywają ... (jak na ten przykład mocny w gębie janstodwudziestydrugi :))
  12. To fakt, tylko czasem się zastanawiam, po co dyskutować, jeśli obie strony mają odmienne, skrystalizowane poglądy... No chyba, że dla zabawy :)
  13. Ale ta Śmierć kulturalna :) puszcza przodem :) wiersz nietuzinkowy
  14. Lepiej być wierszem niż dyskutantem :)
  15. Jestem za :)
  16. :) również dobrej nocy
  17. Pustka nie jest zła :) Pełnia wszelakich potencjalności ;)
  18. ;) dzięki ------ i dla Sylwestra podziękowania za serce
  19. ;)
  20. nie jest gorszy od źródła choć nieco, nieco słabszy i księżyc cudem zwłaszcza w welonie
  21. Ładne zakończenie - wysnuwanie wniosków albo...bajek - to zawsze wybór. Ale flażki - przednie :) Pozdrowienia
  22. to prawda :) piękna prawda...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...