Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Oszczędnie ależ jakże kluczowo o słowach :) Fakt, słowa "piaskowe" , sztuczne uśmiechy, gesty zwichnięte... ale czas rzeczywiście to najlepszy uzdrowiciel, choć lekarstwo niekiedy bywa gorzkie... serdeczne pozdrówka
  2. "może łez" jest najlepszym fragmentem tego wiersza :)
  3. nie słuchaj bronmusa :) on musi, a kwiat po prostu chce :)
  4. To zależy, gdzie i kiedy
  5. dzięki Czarkowi za serce :)
  6. również dzięki dla bety
  7. ;) dzięki
  8. w sumie tak ;) dzięki i zdrówka
  9. zaróżowiona
  10. Brzmi groźnie :) a "okołolirycznie" suponuje, że lirycznie wcale nie musi być...;) Oszczędnie zapisane, jednak z dużą mocą.... "bardziej próżna niż użyteczna" - pokornie, ale pięknie pozdrowienia
  11. nagłe skręty z tak na nie zwrotnica huczy mi w uszach metalowym chrzęstem nie ma wytchnienia w tych oddechach wdech-wydech wdech-wydech wdech-wydech próbuję zatrzymać ale boli więc dalej daję się wkręcić w
  12. "prószę życiem" … - ależ superowe
  13. łagodnie i spokojnie :)
  14. Dobrze, że można wybiec. Pozdrowienia
  15. No cóż, maleńkie ziarenko wyrasta niekiedy w wielkie i mocne drzewo... :) A z drugiej strony, nawet gdy nadziei nie ma to jest możliwość twardych dowodów w postaci rzeczywistości. A ona przecież nie zawsze i do końca jest zła...Ziarnko do ziarnka - i zbierze się miarka :) dzięki za serce
  16. w sam raz na upał :)
  17. Widzę, że poeta z tych bardziej wymagających. Wobec innych :) zdrówka
  18. Fajny masz ten styl, taki z lekka ironiczny i autoironiczny - jednak z sympatią do całego świata :) Pozdrowienia!
  19. Zabrzmiało groźnie, ale czyż nie taka jest właśnie burza? ...
  20. i dobrze, że przyszła! :) Najlepszego
  21. Na pewno życie sztuką jest lepsze, niż np. praca w kamieniołomach :) Więc w tym sensie takie życie jest lepszym światem - jeśli oczywiście ma się ku temu inklinacje i czerpie z tego radość, a nie np. męczy się przy liczeniu zgłosek ;) czy denerwuje przy mieszaniu farb :) Ale i ono się kiedyś kończy, czyż nie? - biorąc sprawę jednostkowo, bo ogólnie zabawa trwa nadal, właściwie wiecznie i to jest optymistyczne. Zwykła niezwykła - w sumie :) serdecznie pozdrawiam
  22. piszemy wiersze świadomi końca z nadzieją na dalszy ciąg w lepszym świecie banalne? ale czymże jest życie jeśli nie zwykłą historią
  23. dzięki duszko :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...