Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. no tak... stereotyp, taki typ stereo ;) a malwy piękne, tak wysokie! prawie do nieba zdrówka też Ukłony za serca dla Andrzeja, Waldemara i Jacka
  2. heps :)
  3. mnie się podoba taka gra :)
  4. kolor lubią małe dziewczynki w sukieneczkach, cukierkach, wstążeczkach, mazakach... starsze panie z pietyzmem układają róże w zaciszach...
  5. dzięki heps za serce :)
  6. heps :)))
  7. heps :) dzięki i zdrówka
  8. Czasem trzeba coś powiedzieć w innym języku, żeby lepiej zrozumieć w swoim ;) przynajmniej ja tak mam. Też uważam, że komentowanie na gorąco (albo na chłodno ;)) bardzo wzbogaca zarówno piszących jak i czytających. Na pewno znajdziemy :) również z serdecznością pozdrawiam Cha, cha :) bo to polityka ukryta ;) Cóż, znaczenie słów ewoluuje, niektórych mi szkoda, np. pięknej, niewinnej, widzianej oczami dziecka tęczy... zdrówka też
  9. tak, tak, tak :) optymistyczny, przy tym lekki
  10. Fakt, jest luksusem ale powinna być jak chleb powszedni, dostępny dla każdego :) To prawda :) Politycy tak gadają, jeden przez drugiego. Tu, do "bohaterów" tego wiersza właśnie wkradła się polityka... To ciekawe z tym "nikczemnym", bo chyba obecnie ma większą wartość (ujemną!) niż "tylko" znikomy. Również zdrówka
  11. No tak, masz rację, że rosną w ciszy, ale chodziło mi też o to, że wszystko wyrasta z ciszy (kwiaty były tu tylko pięknym pretekstem :)). "Pustka" z buddyzmu mi nie pasi (przypuszczam, że to kwestia tłumaczenia, bo w polskim "pustka" ma niespecjalne konotacje, negatywne), z "nicością" jest mi jeszcze gorzej :(, najbardziej pasuje mi słowo "cisza" jako określenie praźródła. Dzięki za serce Gaźnik, no już się tak nie certol :) za co mam się obrażać? :) natomiast nie przytoczyłeś ani jednego z efektów swojej zabawy! :) dzięki za serce Może to nie niemoc twórcza, tylko okres inkubacji :) Wiem, okropne słowo, ale w teorii twórczości też chyba egzystuje.
  12. ;) Gaźnik, jak zwykle z kurtuazją :) dzięki. Nie, niestety nie świeżo mielona ale i tak bardzo dobra, bo co do kawy, to nie mogę pić byle czego ;)
  13. dzięki Gaźnik :)
  14. ja mówię a potem mówisz ty oczy uciekły i usta mkną dalej w niepocałunkach coraz głębszy rów jar ja a potem ty nikniemy nikczemni w ersatz'ach (ach...) miłości
  15. Dzięki bardzo :) Ty też masz w sobie wiele spokoju, i takiego potrzebnego zrównoważenia.... więc nasze s(pokoje :)) spotykają się :)
  16. Nie róbmy demona z internetu. Wszędzie można znaleźć fajne relacje (jakkolwiek, prawda - relacje też złe :(.... Nie miejsce robi z nas tego i owego. Na szczęście. Bo w innym przypadku... co my tu robimy? :)
  17. Lekko, mimo, że temat "ciężki" :)
  18. ;) dzięki
  19. Wystarczy zamknąć furtę do serca :) reszta furtek przez zło jest i tak łatwo forsowana :( Serdeczny dystans - to jest to, o co chodzi. Pozdrowienia :)
  20. Duszko :) masz dar widzenia piękna tam, gdzie być może jest go tylko w maleńkich, maleńkich ilościach :) Co do zwróconej przez Ciebie uwagi to być może nie jest widoczne to, co chciałam przekazać : bo chodziło mi o to, że wyrastają słowa (ogólnie), wyrastają też słowa : ja i ty; oraz wyrastamy - ja i ty - już bez słów... Pozdrowienia i dzięki ;) Pozdrawiam lirycznie
  21. Coś się popieprzyło z informacjami i chociaż wpisałam koment to się nie ukazał komunikat i przy wierszu pisze - 0 komentarzy - dlatego wpisuję się jeszcze raz :) żeby sprawdzić, bo to może być mylące dla odbiorców No, jest ! To znaczy, że wczoraj jak wpisywałam ogarniała mnie jakaś czarna dziura ;)
  22. virtual virtualem ale wiersz prawdziwe i b.fajne :) Marka, Ani i Gaźnika :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...