Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @andrew @Berenika97 @Poet Ka przepraszam, nie było mnie trochę. Dziękuje wam kochani, że zechcieliście się podzielić ze mną swoimi odczuciami i spostrzeżeniami. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie :))
  3. (nie)przepraszam za brak dojrzalosci każdego dnia uczę się mówić o słabości odczytując instrukcję obsługi wewnętrznego człowieka z podręcznika trzymanego do góry nogami (nie)przepraszam za uporczywe milczenie codziennie nadrabiam zaległe konwersacje powtarzając dialogi niosące emocjonalne pojednanie z poradnika o miłości własnej dla opornych (nie)przepraszam za gniew i poczucie niesprawiedliwości dzień po dniu przyzwalam sobie na prawo do czucia praktykując nazywanie emocji po imieniu z leksykonu wyrazów blisko i daleko-znacznych (nie)przepraszam za siebie zbyt długo uznawałam za prawdę apokryfy cudzych oczekiwań
  4. @Marek.zak1 niestety tak jest :// @Berenika97 Istotnie jestw tym coś i smutnego i zatrważającego, ale też i zabawnego. Gombrowicz zdaje się przed tą gębą zaszył się aż w Argentynie...
  5. Ona w oka lazanii - na - zalakowano.
  6. Jak zaraz tu dam - *Iga: wagi ma (dut) zaraz Kaj. *Iga ma dwa latka.
  7. Berenika97

    atramentowe

    @Christine Bardzo dziękuję! Serdecznie pozdrawiam. :)
  8. Może to, co tam i ma: to co - też om?
  9. @Leszczym Trochę w tym Gombrowiczowskiej walki z "gębą", a trochę smutnej prawdy o mechanizmach sztuki. Twórczość jako kreacja, która wymaga od nas bycia kimś większym, niż jesteśmy w rzeczywistości - nawet za cenę fałszu. Intrygujące są Twoje teksty. :)
  10. O, chce ich ci - ech, co?
  11. @Na liniach czasu Śliczny obraz - "czekałam aż wyjdziesz do mnie w nocy" - najbardziej intymny moment całości. Cały wiersz jak sen, z którego nie chce się budzić - morze, bryza, czekanie w nocy. Bardzo nastrojowe. Piękne są Twoje pantum. :)
  12. Asana rom rok - anau - guana kormorana.
  13. @Waldemar_Talar_Talar Podoba mi się ten przekaz - "wystarczy z kimś porozmawiać, nie potrzebny inny klucz" - to brzmi jak coś oczywistego, a jednocześnie tak trudnego do zrobienia, kiedy człowiek się zamyka w sobie. Ważne jest to przypomnienie. Pozdrawiam.
  14. hehehehe

    A minut stu ni ma

    Masę daję, jadę sam
  15. hehehehe

    BABIE LATO :)

    Ani podły Tolo tył dopina
  16. Urwał ogon ehehehe nogo ławru.
  17. hehehehe

    ja tutaj ...

    Da i boby rząd. A z Adą z ryb obiad
  18. Tarzana Pol - osiłku kukł i solopana z rat.
  19. @Poet Ka Świetnie poprowadzona nić! Zderzenie "kreatury z kreacją" robi wrażenie, ale dla mnie mistrzostwem jest nić Ariadny jako smuga cienia na słonecznym zegarze - przestrzenna gra skojarzeń. Zatrzymuje na dłużej i zmusza do refleksji nad tym naszym codziennym obłaskawianiem czasu.
  20. _M_arianna_

    Zarzut

    Ile rumu... tu mur Eli.
  21. _M_arianna_

    Osadu da soda.

    Ani po sercu: kres opina. Ani po myśli: (ś)Y mopina.
  22. _M_arianna_

    Wielki duch

    Że tekilla: pal like też.
  23. @Gra-Budzi-ka Podoba mi się mazurska sceneria, burza jak z dramatu. "Jaś na szczęście wtedy się obudził"-cała burza była tylko snem, a puenta z oświadczynami rozbraja. Lekkie, zgrabnie rymowane, a na końcu uśmiech. Dobra riposta na temat "właściwego momentu" na oświadczyny.
  24. @Ernest Guzik – coś jak gdyby owszem (chyba można by wyrównać rytm albo przeciwnie: uwolnić narrację z ram); jest kilka "leśmianowskich" fraz.
  25. Pa, łosoś oso, łap.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
  • Dodaj nową pozycję...