Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. @Roma za szybko:)
  3. @Roma Roma. Nie rób nic. To jest skończony tekst. Wybitny. I szczęśliwy facet który ten wiersz od Ciebie dostał.
  4. @Migrena za bardzo skupiłam uwagę na pierwszej strofie i szukam co w dalszej części mogę zmienić, żeby nie odstawała. Myślę trochę o zakończeniu, może tam? Postaram się nie zepsuć :)
  5. @Roma co Ci nie pasuje? Nie zepsuj wiersza !
  6. @Migrena już wiem co mi tu nie gra. A za Twoje słowa, dziękuję :) bardzo
  7. Jej, przepiękny!
  8. @FaLcorN pięknie, a resztę wiesz @violetta podoba :)
  9. @Jacek_Suchowicz Znowu skomentowałeś wierszem, no ładnie pozdrawiam :-)
  10. @Roma Dziękuję
  11. Żeby tylko jej spodobało:)
  12. @Roma wiersz jest spójny. Brak interpunkcji wzmacnia intymność. Nie ma w tym wierszu błędów logicznych. To naprawdę bardzo dobry wiersz. Moim zdaniem wybitny.
  13. To nie słowo wypowiedziane, Niewiele pada słów; Ani rzucane spojrzenia Ani skinienia głów, Lecz tylko cisza w sercu, Gdzie już zbyt wiele tkwi, Tylko przebudzenie wspomnienia, Które tak lekko śpi. I Sara: It is not a word spoken, Few words are said; Nor even a look of the eyes Nor a bend of the head, But only a hush of the heart That has too much to keep, Only memories waking That sleep so light a sleep.
  14. Problem trzech ciał
  15. @Roma wiem
  16. @Roma "czuły" piękne słowo i czułość jest cudowna 🙂 Bardzo Ci dziękuję.
  17. @Roma Otwieram Ci moje pokoje, bo pokój chcę Ci dać. Chwilę co będzie trwać, jak nieśmiertelne przeboje. Otwieram Ci w sercu pokoje. Moje ramię to rama obrazu, klucz do Twojego krajobrazu, światło w najgorsze nastroje. Otwieram Ci moje pokoje. Droga przed nami długa, nim stanie się iskrą smuga, nim zrozumiemy oboje. Otwieram Ci moje pokoje. Wysyłam wiersz - pejzaż duszy. Kroplę co kamień skruszy i wezwie nasz wiatr na peronie.
  18. @Robert Witold Gorzkowski tak, masz rację. Przez to, trochę się posypało dalej... coś pokombinuję. Dziękuję :)
  19. @Roma pierwsze wersy są tak plastyczne i sugestywne że przesłaniają pozostałe strofy. Robią wiersz.
  20. @Migrena dziękuję, to dla mnie bardzo dużo znaczy :) Powtarzam się, ale coś mi w nim nie pasuje i nie wiem co :) jak coś zauważysz, to proszę, napisz.
  21. Kusi mnie, by napisać, że dojrzały jak dobre wino :) Napiszę więcej. To przemyślany i mocny wiersz, ubrany w piękną metaforę. Bardzo mi się podoba.
  22. Dzisiaj
  23. niby spokojnie, z tym cichym "może", a jednak to wiersz pełen emocji. Ostatnio nadużywam słowa "czuły", ale e tam, skoro taki jest, to napiszę :) Jest czuły. Jest piękny, a "niedokochany wiersz"... cudo.
  24. nad lekkim strumykiem gwizdkiem gram w mokrzej sukience zdejmij błękitnego skarabeusza usiadł mi na ręku z kwiatkiem
  25. @Roma To poezja która nie opowiada, lecz dotyka. Niemal dosłownie. Jestem zauroczony.
  26. ładne te rymy męskie zatracić w ramionach się twych by pozbyć się zmartwień i trosk żyć chwilę szaleństwem tych dni dziś one dla nas tu są :))
  1. Pokaż więcej elementów aktywności


×
×
  • Dodaj nową pozycję...