Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
@Poet Ka ... a wokół świat bez cieni ubrany nie tylko w marzenia już zakwita ... Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
-
rytm lata przy wiśni w czerwcu w rombie siatki jak w ramie miniatury przysiadł płochacz do kubka wpadają drobne ciemne owoce kawa już w domu pachnie filiżanka przy radiu dobiega rytm muzyki piszę szczęśliwa że wolny dzień łapię zmysłami lato i rytm znów mam dwadzieścia lat
- Wczoraj
-
jestem pustą kartką kiedyś pełną czegoś nie pamiętam czego ktoś musiał mnie zetrzeć albo ja nie wiem papier nie tęskni za atramentem przyjmuje kurz
-
dywagacje przedpodróżne
Wiechu J. K. odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Alicja_Wysocka Dokładnie tak, samotność ma swoje inlkinacje, lecz wakacje lepsze we dwójkę. :-))) -
@FaLcorN Tak, lecz to raczej zakochanie jest takie, ponieważ miłość przez duże M to jednak coś innego, ponadwymiarowego. Pozdrawiam.
-
Zegar_mistrz
Wiechu J. K. odpowiedział(a) na Nata_Kruk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Nato słowo zegar to magnez, który zawsze przyciąga wspomnienia, przynajmniej w moim przypadku i to samo mogę powiedzieć o łąkach. Puenta brzmi pesymistycznie, lecz jest w niej ukryta druga strona medalu czyli w Naturze nic nie ginie - transformacja. Pozdrawiam serdecznie! -
Muzeum dusz pluszowych
Wiechu J. K. odpowiedział(a) na Simon Tracy utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Simon Tracy Przez śmierć do wieczności! Oby ta wieczność nie była nudna. Pozdrawiam! -
dywagacje przedpodróżne
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@wiedźmaA ja znalazłam dawno i nie mam w domu radia. Komputer wyciszony. Jak chcę czegoś posłuchać, muszę głos włączyć. I dobrze mi z tym. 25 stopni mam w domu 4 otwarte okna, a powietrze stoi. -
@Wiechu J. K. ----------------> @Berenika97, @Posem, @Leszczym i @hollow man dziękuję :-)))) @hollow man Los kurczaka, kurcze Blade. ;) @Leszczym Dzięki !!! @Berenika97 Celowo zmieniłem tytuł z "anakonda" na "Ana Konda" i rzeczywiście miałem na myśli związek żeńsko - męski. Pozdrawiam. :)
-
Myśli poszatkowane
Wiechu J. K. odpowiedział(a) na Wiechu J. K. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Nata_Kruk Nato, ważne jest to, że ciekawe. Pozdrawiam :) -
dywagacje przedpodróżne
wiedźma odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Alicja_Wysocka dziękuję - siostro ;) Ja swoją niedawno znalazłam;) Pozdrawiam -
dywagacje przedpodróżne
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No to jesteś moją siostrą. I powiem Ci, że bywa bardzo elegancka i dobrze się z nią i w niej czuję :) -
dywagacje przedpodróżne
wiedźma odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Alicja_Wysocka Alu, ciszę uwielbiam. Ma dla mnie cała gamę swoich odsłon. Jest pokarem dla poetek i poetów. Skoro jest w walizce to zabieram ją ze sobą ;) -
dywagacje przedpodróżne
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Jacek_SuchowiczSpróbuję poszukać lepszych, ale nie wiem czy wystarczy mi kasy, Raczej całą wydam na bzdurki. Pozdrawiam :) @wiedźma Zazwyczaj zabieram za dużo wszystkiego, najwięcej ciszy - bardzo jej potrzebuję. Serdeczności :) @Rafael Marius, dziękuję :) -
@jan_komułzykant Być może o to właśnie chodzi, owszem by utknąć, ale na dobre i " właściwie". W teorii łatwo to zrobić, w wierszach również, ale to praktyka ukazuje ten całokształt ;))
-
na podłodze namalowanej dzień wcześniej rozsypane i niedokończone sny w ciemności brakuje kilku odcieni i kawałka ściany po której spływa księżyc za oknem spóźnione pociągi mkną po zaspanych szynach chciałoby się ruszyć skoro się już pojawiło miejsce na peronie w ustach mentolowy powiew i pierwszy papieros budzik łupie orzechy
-
1
-
Poprawność nie wystarcza
Charismafilos odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Marek.zak1 Nothing right left ;) -
@FaLcorN na migotanie duszy ? 🙂 tak, czasami pomaga obecność … Śliczny wiersz 🫶👌
-
Choć znałem już drogę, znów skręciłem w złą stronę. Zagubiony patrzę w Twoje oczy i tonę. Zachłyśnięty zapachem czuję Twój dotyk, nurkuję w bezdechu, błądząc powoli po bezkresach ciała. Wznoszę się i opadam, a szept Twojego oddechu mami moje uszy. Miłości, co błogością mnie odmieniasz i słodkim smakiem porywasz na manowce - pozwól mi zbłądzić i znów zmylić drogę.
-
Gdy gdzieś wyjeżdżasz, twoje kłopoty jadą z tobą - Seneka. Dobrej nocy.
-
Poprawność nie wystarcza
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Berenika97 Skoro pytający przegrywa, a jego przypadku poprawność to za mało, bo inni mają, czy dają z siebie więcej, może talent, determinacja, wytrwałość, nie znamy przyczyny .Dzięki za wpis. Pozdrowionka. -
dywagacje przedpodróżne
Alicja_Wysocka odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97, dziękuję Bereniko. Muszę wyjechać, bo tutaj za gorąco. Pewnie Wam przyślę kartkę. -
Kiedy wiem, że patrzysz …
.KOBIETA. odpowiedział(a) na .KOBIETA. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@violetta 🤭 jesteś lekomanką ? 🙂😉 cieszę się, że się dobrze bawisz ! -
@Berenika97 jak ładna charmeduła :) reżimowa ;) I nawet udało mi się ostatnio doświadczyć tego pokoju! Polecam, sama przyjemność.
-
@Nata_Kruk Dobrze, a potem przychodziła matematyka, więc kto ma więcej nóg, 3 pajączki, czy 4 muchy:)?.
-
Tematy
-
Wiersze znanych
-
Najpopularniejsze utwory
-
Najpopularniejsze zbiory
-
Inne