Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To mój największy wierny psi przyjaciel z dzieciństwa :-) z jakichś powodów nie odstępowała mnie na krok ;-)   Wczoraj był pogrzeb cioci. Dziękuję i pozdrawiam :-)  
    • Co się w tej Żabce wyprawia:)
    • wystarczy wachlarz z plastiku wstążek w miejsce drzwi lekki przeciąg w upale w nocy za oknem psy ujadają pralka miednice i niski schodek uśmiech tu zawsze i szybkie słowa złota koronka u cioci w zębie niezrozumiałe dla dziecka łkanie gdy ciocia prędzej kieliszki chowa śpię dzisiaj sama przy niskim oknie w bezpańskiej nocy psy ujadają poznaję rewir Żabki szłapanie która z przejęciem strzeże od złego — na sen czerwony jak nos pomidor kiełbasa wiejska i chlebuś z masłem gdy margaryna też u nas wyjdzie          

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

       
    • Dobry wiersz, filmowe, szybkie kadry, płynie tuż nad powierzchnią, wszak "podzielcie się cyfrą zero" nie rukuje.  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Przesunięty pkt widzenia, z perełki na bohatera. Fajna perspektywa.  Ogólnie - z przyjemnością, choć nie jest o przyjemnościach a raczej o  dystansie. Taniec uników i zbliżeń. Moje przeżycia są proste, bliżej im do ziemniaka. Emocje peelki ocierają się o: to skomplikowane". Pozdrawiam, bb
    • @lena2_ No i sposób, ma dziewczyna Nie rozgotować, już zaczyna   Przyjemnie i miło u Ciebie :) Pozdrawiam, M.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...