Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi Dziękuję pięknie ! @Dagmara Gądek Dziękuję za komentarz . Pozdrawiam
    • @Łukasz Jasiński To już wiadomo dlaczego Pan, tak lubi seks, to jest pamiątka po wybieganych kilometrach...   A jeśli chodzi o wiek... niedługo będę miała urodziny na początku lata... jeśli mnie Pan nie obrazi, to mogę przyjąć życzenia

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Polacy służą na Ukrainie. Mężczyźni testują swoje męstwo i lepiej im się śpi na froncie niż przy gderającej żonie i teściowej....   Napisałam o tym wiersz, ale nie dodałam, bo ostatnio przestałam się czytać i chyba wszystkim przejadłam... Trochę muszę odpocząć. W tym tygodniu złożę wniosek o przyznanie mi pracownika z interwencji, ponieważ mam nowe pomysły i wyzwania...
    • @Somalija   Gówno prawda!!! Ukraina takiego wała dostanie!!! Zgodnie z prawem: mobilizacja jest tylko i wyłącznie wtedy, kiedy Polsce zostanie wypowiedziana formalna wojna, dlatego Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego bardzo szybko zareagowała - siedemdziesiąt procent Polaków nie będzie umierało za ukraińskiego żyda na stanowisku prezydenta i banderowców - nie docenia pani Polaków, otóż tak to brzmi:   "Ja, Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, zgodnie z Konstytucją Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, ustanowionej z woli Narodu Polskiego za pośrednictwem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, powołuję powszechną mobilizację, została Nam wypowiedziana wojna..." itp. itd.   Tak wygląda prawdziwa depesza, dlatego też: Polska Agencja Prasowa szybko zdementowała "depeszę", a Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zniszczyła prowokację w samym zarodku, wie pani, iż zawsze pierwsze uciekają banki, międzynarodowe korporacje i tak zwana nowobogacka elita, jak widać: nikt nie ucieka.   Łukasz Jasiński 
    • ,, Słowo Twoje, Panie,  jest prawdą,, J 17 , 17ba   pytania  o sens życia prawdę  rodzą się każdego dnia  patrzymy na przyrodę otoczenie  cud istnienia    zagubieni w myślach    w niedomówieniach poszukujemy prawdy  same zagadki  gubimy się w domysłach  interpretacjach    Bóg podarował rozum sumienie wolna wola prowadzi  często na manowce    prawda jest blisko  w Bogu w nas  On jest światłem  w nim ją dojrzymy nie tylko ją    siebie także    6.2024 andrew Niedziela, dzień Pański
    • @Somalija   Pani Agnieszko, wnioskując: jest pani w średnim wieku?    Mnie akurat ukształtowało życie, a Akademie, Politechniki i Uniwersytety jako szkoły wyższe są jak najbardziej potrzebne i powinni posiadać charakter elitarny, nigdy: masowy - te nazwy winne być zastrzeżone, reszta to prywatne Szkoły Wyższe, otóż tak to powinno wyglądać: Uniwersytet Krakowski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Poznanski, Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Białostocki - dla umysłów humanistycznych, Politechniki - dla umysłów ścisłych i Akademie dla umysłów sportowych, razem: osiemnaście elitarnych szkół wyższych, nie wliczając szkół wewnętrznych.   Jeśli chodzi o uprawianie sportu: uprawiałem różne, a najczęściej piłkę nożną: grałem na różnych boiskach szkolnych, także: na Agrykoli, Legii Warszawa i Warszawiance, pływanie trenowałem na Polonii Warszawa, trenowałem również strzelanie z kałacha na poligonie wojskowym na Siekierkach - teraz jest tam trasa Siekierkowska i chodziłem do różnych Szkolnych Klubów Sportowych (nie wiem czy jeszcze istnieją), kiedyś zorganizowaliśmy mecz: Zakroczymska - Plac Trzech Krzyży, wygraliśmy i mam dyplom - byłem kapitanem drużyny, natomiast: jako były pracownik Archiwum Akt Nowych miałem szkolenie z Obrony Cywilnej, dwa razy nie przyjęto mnie do wojska - mam kategorię "E" i tyle na temat.   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...