Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

podróż na inne planety


Rekomendowane odpowiedzi

w podróży od było do będzie
dzielącej wczoraj od jutra
czytam cię jak tęsknotę
co nie pozwala się spotkać

ziemi z niebem

zawsze tuż obok udając
siłacza z kolorowanek
szukam czternastej muzy
trzynastozgłoskowym wierszem

opisów ziemi z kawałków nieba

błądząc po sennym mieście
w poezji dni powszednich
zaułkach ulic z twoim imieniem
odkrywam siebie

staję się ziemią i niebem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Dagmara Gądek   Nie potrzebuję żadnego współczucia, otóż to: było i minęło - nie można mi pozwolić normalnie żyć? Po co inni grzebią w cudzej przeszłości? Powtarzam po raz setny: nie będę zaczynał wszystko od samego początku - to jest praktyka błędnego koła - śmiertelna rutyna, wszystko tutaj opisałem, patrz: "Świątynia Wiedzy" i polecam - również: "Wyrywek mądrości" i to jest mój drugi adres zamieszkania: Konduktorska, wcześniej mieszkałem od samego urodzenia na Czerniakowskiej, a na świat przeszedłem na Madalińskiego, dalej: kiedy przez blisko pięć lat byłem osobą nielegalnie bezdomną - trzeba było skorzystać z okazji i wziąć mnie pod dach, teraz jest już za późno: dzięki trzyletniej walce o należny prawnie lokal socjalny - otrzymałem najem lokalu socjalnego na pięć lat, pani pewnie zaproponuje mi powrót do punktu wyjścia - powrót do hierarchicznego dołu, tak? Była Świątynia Wiedzy na Czerniakowskiej, więc: zbudowałem Akademię Wolnego Seksu na Konduktorskiej, proste i logiczne?   Łukasz Jasiński 
    • samotny człowiek pośród ścian błądzi myślami daleko uśmiech jak fotografia  wydobyty z pamięci   choć wiedział doskonale  że mgła zstąpi na kogoś urosły skrzydła to ten czas oswobodzić ptaka
    • @ja_wochen @Jacek_Suchowicz @poezja.tanczy Dziękuję wam wszystkim lepiej późno niż wcale pozdrowienia dla was ;)
    • @Dekaos Dondi  Opowiastka z ukrytym morałem... Spodobała mi się . Pozdrawiam :)
    • @Konrad Koper  Bardzo ładny ogród i sam obrazek melancholijny, może się podobać ale... gdzie poezja? Pozdrawiam :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...