Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

moderatorzy???


ot i anka

Rekomendowane odpowiedzi

o pracy moderatorów na tym i nie tylko forum, to mógłbym epopeje napisać, ale z braku czasu nie napiszę :(
w każdym razie jak najbardziej na miejscu są anologie do systemów totalitarnych czy kwestie wpływu poczucia władzy i przewagi na psychikę i ekspresję róznych cech osobowści jednostki...
o smaych tylko moderatorach mozna napisac pracę... szkoda że nie zachowały sie już materiały archiwalne - jak z normalnych ludzi wychodziły "bestie" które, czy to zasłaniając sie regulaminem dawały upust własnym sadystycznym tendencją, czy też tak bardzo "poczucie odpowiedzialności" wpływało im na głowy, że tracili zupełnie obiektywizm i stawały sie maszynkami do wykonywania zupełnie bastrakcyjnych poleceń "regulaminu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Klaudiuszu, co to za insynuacje. Małostkowość i prywata? Poezja rzecz święta!
;PP
Może pisząc taką pracę warto dotrzeć do moderatorów i spróbować umówić się z nimi na wywiad. Informacje z pierwszej ręki to nie jakieś tam mętne wspominki dawnych bywalców forum. Pamiętam że moderatorami byli bzet i oyey. Inni pewnie też są dostępni.
;)
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


akurat ta dwójka łamała schematy, bo bezet w ogole sie oparł tej niszczącej tendencji, a oyey był tak "specyficzny" że już gorzej z nim być nie mogło :)
ale sanocki jak najbardziej - to w ogole jest materiał na kolejną pracę :)

poza tym może i demonizuję, ale dużo jest na rzeczy - jak ktoś nie wierzy moim słowom to niech sobie poczyta o eksperymencie zimbardo, albo oglądnie film "eksperyment" (oryginalnie chyba z przedrostkiem das bo to jakiś niemiecki twór)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


akurat ta dwójka łamała schematy, bo bezet w ogole sie oparł tej niszczącej tendencji, a oyey był tak "specyficzny" że już gorzej z nim być nie mogło :)
ale sanocki jak najbardziej - to w ogole jest materiał na kolejną pracę :)

poza tym może i demonizuję, ale dużo jest na rzeczy - jak ktoś nie wierzy moim słowom to niech sobie poczyta o eksperymencie zimbardo, albo oglądnie film "eksperyment" (oryginalnie chyba z przedrostkiem das bo to jakiś niemiecki twór)

taa, znam te eksperymenty z prasy i książek...ale ja zadałam proste pytanie, czy TERAZ jest moderacja? jeśli teraz jej nie ma, to nie obchodzi mnie za bardzo co było wczesniej (własncie wiem to co było wcześniej pamiętam doskonale;p)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


akurat ta dwójka łamała schematy, bo bezet w ogole sie oparł tej niszczącej tendencji, a oyey był tak "specyficzny" że już gorzej z nim być nie mogło :)
ale sanocki jak najbardziej - to w ogole jest materiał na kolejną pracę :)


;-DD

Anka, o obecnego moderatora trzeba pewnie zapytać u źródla, bo publicznie to się taki chyba od dawna nie pojawia, ja przynajmniej nie zauważyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...