Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta Oj Violetta, ja akurat z wykształcenia jestem prawnikiem, bywałem w sądach, również karnych, praktykowałem, bujałem się po obiektach i czasem się mówiło na takich jakichś dużych gangsterów, wiesz takich napakowanych, co w kordonie policji czasem szli, a dodatkowo w takich na pokaz czerwonych strojach, takich odblaskowych że to też były pasiaki. Mnie tu bardziej chodziło o aspekt karnistyczny, a nie stricte obozowy... Choć mniej więcej znam ten cały pogląd o hitleryźmie w Polsce. 
    • @Duch7milleniumNo dla mnie zaskoczenie:)
    • @Duch7millenium Napisz o tym....prawda latami skrywana ..jak wiele takich prawd.Prawda ustami składana,,,dziś inny wymiar ma. Pozdrawiam NY....
    • Czy śmierć lekiem na samotność prawda to czy fałsz a może to tylko gra wymyślona przez czas   Czy miłość jest dla wszystkich a może tylko dla wybranych dla których łaskawe gwiazdy pola łąki drzewo motyl ptak   Czy prawda zawsze jest prawdą czy w niej tli się to coś a może to tylko moment za którym nie ma nic   Czy te moje rozważania mają sens - czy to tylko pomysł na zabicie połamanych chwil które pukają do mych drzwi
    • @violetta Sptykam się tu z pewną kobietą co pare miesięcy na małe conieco :) No i biznesy przy okazji też.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...