Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jakiś pomysł na tytuł, za 5 pln ;)


Rekomendowane odpowiedzi

"panie poeto", nie sztuka jest nabazgrać coś nieczytelnego dla normalnego człowieka, sztuką jest zrobić coś, co dotrze do ludzi... A skoro "pan" tak nie uważa, to proponuję schować swoją "poezję" do szuflady i czytać w samotności, kiedy już wszyscy przychylni "panu" ludzie się od "pana" odwrócą. Natomiast jeśli "pan" nie lubi krytyki i nie umie jej przyjmować, to po co "pan", "panie" pokazujesz te swoje "dzieła" na forum. Aaa, a propos inteligencji-zna "pan" takie trudne słowo??
A szczerze mówiąc myślałam, że na tej stronie spotkam miłych ludzi, którzy chcą wyrazić swoje wnętrze, otworzyć się przed innym, podoradzać innym... ale spotkałam "pana poetę", który zamiast napisać co jest źle, co jest ok., pisze: słabiutko, przedszkole- ale już z wyjaśnieniem dlaczego, ma problem... o czym to świadczy??
... szkoda... muszę szukać dalej, tutaj się nie widzę....

pozdrawiam Krzywiaka, mariannę i wszystkich innych, którzy muszą znosić "szanownego pana poetę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




marianna mnie nie znosi, bo w czym, nie jest przeto kurą, to samo krzywak, oczaywiście sądzi pani że moje wiersze są słabe, ale już powodów pod nimi nie wypisuje, tym samym mam prawo twierdzić, że inteligencja to sekwencja.


p.s na tym forum nie jestem chwalony nie za to że słabo piszę, tylko za to że piszę z błędami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...