Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym   Na CDA, a jest to film o młodym człowieku z zespołem Downa, który przy pomocy staruszka z demencją ucieka z Domu Opieki Pomocy Społecznej w samych gaciach, reszty nie powiem, mogę powiedzieć, iż oglądałem ten film wiele razy, proponuję jeszcze "Rudego" i "Boskie Trio".   Łukasz Jasiński    @Amber   Oglądałem    Łukasz Jasiński 
    • czemuś dał mi umysł akurat na tyle bystry by pytał lecz nie odpowiadał by potęgą milczącego wszechświata zachłysnął się i speszył czemuś dał mi duszę akurat tak ulepioną by dwojako ją uwierało i płytkość powszedniej gawędy i głębia samotnej otchłani   czemuś dał mi wolność skąpiąc zaś ognia pasji który sens by w nią wetchnął drogowskaz wbiłby jakże niezbędny w grzęzawiska rutyny
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Oj to szacun, ja ćwiczę niepicie od 4 m-cy, i zaczęło mi się podobać.:-) Zobaczymy jak długo wytrzymam. Pozdrawiam Adam
    • @Leszczym Komentarz brzmi jak scena z filmu. Prawie jak „lot nad kukułczym gniazdem” :))
    • Na kogo ten pasek? Ja tylko materiałowe paski używam, żywot o wiele krótszy:) w szlafroczku jak można mieć inny paseczek:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...