Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś

  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Nie, proszę pani, nie jestem dwunożnym ssakiem agresywnym i nie należę do żadnego towarzystwa wzajemnej adoracji, tym bardziej: do pospolitego ruszenia, otóż to: stadem ludzkim jest bardzo łatwo manipulować - istnieje coś takiego jak psychologia tłumu, a moim autorytetem moralnym jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, kończąc: jestem Alfą lub Omegą, nigdy: Betą, raczej jestem Omegą - nie lubię jakiejkolwiek bezsensownej przemocy, kiedyś trenowałem BAS - niech pani sama sprawdzi - nie jestem pani nauczycielem.   Łukasz Jasiński 
    • @Natuskaa   Dzień dobry, a ja wierzę w narodowowyzwoleńczą misję, którą sam realizuję w celu zbudowania Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej według mojej ustawy zasadniczej - Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej - znajdzie ją pani tutaj - serdecznie zapraszam do wnikliwiej lektury.   Łukasz Jasiński 
    • @poezja.tanczy   Tak, bo tak powinno być: domeną mężczyzn jest seks, natomiast: domeną kobiet - miłość, a tymczasem miłość demoralizuje mężczyzn - oducza ich logicznego myślenia, zresztą: gdzie ostatecznie ląduje miłość?   Łukasz Jasiński 
    • W życiu już tak bywa , że pomoc ... słowo obce. Przyjaciele lubią podstawić z nienadzka nogę. Znana wszystkim kwestia "O! Sooory! Nie widziałem" Naiwność jakże wielka oślepia nas stale. Bujną fantazję dziedzka, niepowtarzalną niewinność Odebrała dorosłym szara rzeczywistość. Dopada z nienadzka , nigdy nie odpuszcza , W sekundę zabija, wiesz już co to pustka. Bezsens życia sprawia , że zaczynasz rozumieć. Samobujstwa dzieci, już nie wydają się być głupie . Otwierasz swe oczy, zaczynasz widzieć wyraźniej. Klapki opadają " Czy piekło było tu zawsze?"
    • @poezja.tanczy Dziękuję.Coś co „ ugryżć” wreszcie chciałoby się i poczuć smak…..taki „ boski „ czy „ ludzki” tego jeszcze nie wiem…pozdrawam.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...