Bartosz Wojciechowski Opublikowano 23 Lipca 2006 Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2006 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Jaka znowu wylicznka?! Wg mnie to jest serce tego wiersza, właśnie przez tę strofę się mozolnie i z radością przegryzam, jest świetna. Pzdr! :)
kyo Opublikowano 23 Lipca 2006 Autor Zgłoś Opublikowano 23 Lipca 2006 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Jaka znowu wylicznka?! Wg mnie to jest serce tego wiersza, właśnie przez tę strofę się mozolnie i z radością przegryzam, jest świetna. Pzdr! :) no ok, wyliczanka-mantra, czy to zarzut odnosnie wlasnego wiersz? nie, to dyskurs, probuje wczuc sie w czytelnika, dlaczego tak wlasnie odczytuje te wiersz! ale masz racje to os wiersza, to byl poczatek, na tym oparlem 2 strofe i dodalem cytat:)
kyo Opublikowano 24 Lipca 2006 Autor Zgłoś Opublikowano 24 Lipca 2006 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. marudzisz, ziewam zniesmaczony:P to sa prawdziwe przemyslenia, a nie jakas TAM fiłozofja;) Pozdrowki :)
pathe Opublikowano 25 Lipca 2006 Zgłoś Opublikowano 25 Lipca 2006 a ja pomyślałam tak. zwykle w orgu pisze się komentarze max dwie linijkki a tu takie obszerne. więc zaaintersowanie wzbudziłeś kyo na pewno. ja się w wiersz nie wczytałam więc nie chcę wstawiać pochopnych. jak będę miała czas to wrócę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się