Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Samotna Ja


Anna W.

Rekomendowane odpowiedzi

toszto tragifarsa a nie wiersz
szczęście że nikt tu nie zagląda bo by Cię strasznie objechali

po pierwsze zastanów się co chcesz uzyskać pisząc i publikując wiersz na forum
jeśli piszesz o rzeczach o których już powstało nieskończona ilość prac i robisz to w tak mało oryginalny sposób nie dziw się że ktoś nie chce tego kwalifikować nawet do pojęcia wiersz


jeśli piszesz o smutku o samotności to zrób to w taki sposób żeby czytelnik przeżył tą samotność razem z tobą czytając wiersz
nie nazywaj wszystkiego "po imieniu" bo to już mało zaskakujące
i daj czytelnikowi pole do popisu do interpretacji aby mógł się odnaleźć w słowach aby pogłówkował o co ci mogło chodzić aby w dwuznaczny spobób podszedł do słów
u ciebie jest kawa na ławę
i jak ktoś przeczyta to po prostu po minucie zapomni że wogóle czytał
tyle z mojej strony

pozdrawiam i życzę udanej pracy twórczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, burzliwa dyskusja o tym wierszu już się skończyła,ale i tak dodam coś od siebie :P Wiersz moim zdaniem nie jest udany, jeśli chodzi o formę. Treść to zupełnie inny temat. Każdy wiersz dla swojego autora ma inną wartość niż dla czytelników. Sam fakt, że zdecydowałaś się opublikować go na forum, jest według mnie czymś w rodzaju bohaterstwa. Mnie krytykowali dużo ostrzej (nie na tym forum), a jednak piszę dalej i się nie poddaję. I to radzę również Tobie. Pisz po swojemu, ale skorzystaj czasem z uwag, które dają inni. Piszemy przecież nie tylko dla siebie,ale też dla czytelników. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...