Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ludzie żrą


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.
Dlaczego? Dlaczego „Witaj?.
Tak jest bezpieczniej.
To pytanie czy stwierdzenie?
I co jest bezpieczniej, otóż, już odpowiadam, co jest bezpieczniej?, bezpieczniej jest mówić „Witam” bo tak grzeczniej, bezpieczniej jest nie mówić nic?, tak też Cię proszę nie rób!, bo to złe, a dlaczego złe?, złe bo skończysz tak jak ja, a jak skończyłeś?, skończyłem przed monitorem, klawiaturą i przed samym sobą, a ludzie?, ludzie zagubili samych siebie w imię konformizmu, w imię czegoś czego nie potrafię po dziś dzień określić, strasznie boli ten fakt, przy czym jeszcze większą porcję bólu dostarczają wszystkie chwile!, jakie chwile? Chwile życia a raczej desperackie tchnienie życia, bo kiedy zaczniemy równo miarowo oddychać to zaraz coś nas dopadnie, inna osoba będąc nie świadoma samej siebie, nie mając swojego życia własnego życia oryginalnego ja szuka wokół siebie tego ja jakiegoś ja jakiegoś indywiduum i znajduje.
Ludzie są zdolni podziwiać piękno stworzonego świata lecz są ślepi na wszystko to co jest jeszcze w stanie stąpać po ziemi i co gorsza jeśli to „coś” daje i bierze więcej od życia niżeli oni sami. Ludzie idealni?, zapytaj kogokolwiek czy jest idealny czy powie tak o sobie?, wówczas odpowie, iż nie bo nikt nie jest idealny a na pewno już nie ja, lecz po chwili kiedy zatracą tę świadomość życia i włączą tryb pracy a raczej niebytu w swojej codziennej zastanej rzeczywistości poczynają paść się czasem i życiem innych.
Jest to niezmiernie przykre?, otóż dla mnie tak i nie?, ludzie chcą jednoznacznych odpowiedzi!, no i kurwa zrób coś aby je uzyskiwać w toku swojego życia!. Przykre dlatego, iż sprawiają wiele przykrości innym, są również wręcz nieocenieni ponieważ otoczony takimi ludźmi nauczyłem się nie ufać nikomu ponieważ, każde z tych stworzeń ma inny system wartości, a właściwiej będzie to określić układem trawiennym ponieważ są nader prymitywni, pozbawieni skłonności do głębszych myśli już nie wspominając o uczuciach, o których nawet i ja nie będę usiłował się rozwodzić ponieważ jest to temat bliżej nieokreślony.
Prymitywizm owych stworzeń narodził się z ich konformizmu z behawioryzmu jakiego się nabawili ich ojcowie ich matki na drodze ewolucji a teraz sami praktykują owe postawy lecz już nie świadomie zatraceni w codziennym nie bycie i skłonności do zaspokajania tylko swoich potrzeb Swojego układu trawiennego. I jeszcze jedno co jest smutne ŻRĄ wszystko począwszy od nas a skończywszy na KUPIE jakim jest ich życie.



Dla mojego otoczenia …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...