@Berenika97
Dziękuję Bereniko za polubienie i piękne, przepełnioną mądrością, rymowane dopełnienie tejże satyry. Bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
@Łukasz Wiesław Jasiński
Dość pokrętna logika, ale dziękuję za osobliwy i nieco zabawny komentarz. :)
Btw. Nie wiedziałem, że używając niewinnych cudzysłowów mogę popaść w długi... ;) XDDD
Pozdrawiam! J. J. Zieleziński