@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.
Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)
Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński
@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)
@Marek.zak1
Dziękuję panie Marku. :)
@Poet Ka
Dziękuję Poet Ko. Piękne słowa. :)