Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
jjzielezinski

jjzielezinski

@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.

Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

 

@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)
 

@Marek.zak1
Dziękuję panie Marku. :)
 

@Poet Ka
Dziękuję Poet Ko. Piękne słowa. :)

 

jjzielezinski

jjzielezinski

@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.

Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

 

@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)
 

@Marek.zak1
Dziękuję panie Marku. :)
 

@Poet Ka
Dziękuję Poet Ko. Piękne słowa. :)

jjzielezinski

jjzielezinski

@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.

Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

 

@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)

 

@Marek.zak1
Dziękuję panie Marku. :)

jjzielezinski

jjzielezinski

@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.

Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

 

@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)

jjzielezinski

jjzielezinski

@Berenika97
Bereniko jestem pod wielkim wrażeniem Twojego wiersza, a fakt, że mój wiersz stanowił dla Ciebie natchnienie to dla mnie nagroda nie mniejsza od otrzymania przez aktora filmowego "Oskara"... Jestem bardzo mile zaskoczony i przepraszam jeśli piszę coś nieskładnie, ale jestem zwyczajnie bardzo wzruszony (pozytywnie), bo to pierwszy raz kiedy mój wiersz stał się dla innego Poety -a konkretnie Poetki natchnieniem. Gratuluję ci także odwagi, bo to jest nie jest łatwy temat... To temat obciążony -było nie było- historycznym i politycznym piętnem, a wiadomo, że nie każdy poeta zdecyduje się napisać wiersz w tej lub podobnej tematyce. A taką tematykę trzeba poruszać, bo może skoro podręcznik do historii nie do każdego dotrze to może dotrze poezja.

Dziękuję ci za przepiękny wiersz, za zawartą w nim dedykację i za Twoje dobre i miłe słowa o mnie. :)

Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

@viola arvensis
Z całego serca dziękuję :)



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Anna kupiła wóz z kolebocącym kołem po wertepach zagórza gdzie dziewanna rozchyla żółte kielichy niesie się stukot końskich kopyt w poprzek rozwora ułożona derka jeszcze niedawno czule gładzona gęsim skrzydłem dziś ledwo przypomina misternie tkaną płachtę dziura na dziurze w sam raz na poniewierkę dyszle jeszcze sprawne manewrują zwinnie tuż za koniem na pohybel tumanom kurzu byle kłonice nie zwarły silnego uścisku czas na litkup już skwierczy głośno świeżonka oddaje wodę duszona cebula zwarta w mocnym uścisku z siekaną wątrobą mocna woń siwuchy postawiła na nogi Idziego
    • @.KOBIETA.   Powinienem uważać? Na słowa? Ideał nie może być bezrefleksyjny, dlatego uważam, że pytanie jest bezprzedmiotowe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Starzejemy się i stajemy przed pytaniem co dalej. Ile chwil zmarnowanych, ile słów niewypowiedzianych. Szukamy nieraz sensu w życiu. A taka miłość, (o której chyba piszesz) może być korzystna. Tylko, żeby z czasem nie igrać, bo może być w końcu za późno. 
    • kim jesteśmy czemu raz płaczemy a raz się uśmiechamy   a może my to tylko cień niewiadomej która boi się siebie   kim my jesteśmy pytam  gwiazd które są  nam bliskie   lecz nici z tego bo one jak Bóg nauczyły się milczeć   kim my jesteśmy trudne pytanie nawet los się zastanawia   a może my to zwykły  kłopot to pustka za którą nie ma nic   sam już nie wiem co z tym fantem zrobić by go zrozumieć    
    • @Waldemar_Talar_Talar Człowiek cieszy się dziełem swojego życia, jak mówi mądrość Pisma. Mam podobne refleksje. Pamiętam nasze dni, na równi te piękne, te zwyczajne i te bolesne (ostatnie) i jestem wdzięczny za to, że byłem z Nią i dla Niej, jak Ona dla mnie. Pozdrawiam.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...