@alex121
Odnosi się to do strachu przed karą, która mogłaby na wierzących czekać. Są świadomi swojej "maleńkości" w obliczu potęgi na jaką mierzą ich Boginię. Więc można byłoby to rozczytywać na oba sposoby, zarówno oddzielnie jak też złącznie. To już zależy od interpretacji czytelnika, co uważam za prawdziwe piękno liryki.
Historia edycji
@alex121
Odnosi się to do strachu przed karą, która mogłaby na wierzących czekać. Są świadomi swojej "maleńkości" w obliczu potęgi na jaką mierzą ich Boginię. Więc można byłoby to rozczytywać na oba sposoby, zarówno oddzielnie jak też złącznie. To już zależy od interpretacji czytelnia, co uważam za prawdziwe piękno liryki.
@alex121 Odnosi się to bardziej do strachu przed karą, która mogłaby na wierzących czekać. Są świadomi swojej "maleńkości" w obliczu potęgi na jaką mierzą ich Boginię. Więc można byłoby to rozczytywać na oba sposoby, zarówno oddzielnie jak też złącznie. To już zależy od interpretacji czytelnia, co uważam za prawdziwe piękno liryki.
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Posem 172
Już dzisiaj
czuje swoje zmarnowanieucieka głos dziecka
znów kończy się drogaa przy ślepej uliczce
wciąż to samo pytanie
co powinienem zrobić?wracam do swojego rytmu pracy
wciąż przełykam gromadzące się uczucia
i zostaje z nadziejąodpuszczam
i tkwię w tym samym miejscu
powtarza się cykl
może mi się uda
myślę.
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 660 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 803 wyświetleń
-
- 35 odpowiedzi
- 996 wyświetleń
-
- 33 odpowiedzi
- 784 wyświetleń
-
- 28 odpowiedzi
- 1 329 wyświetleń
-